reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez nie chciałam robić amnio, i kocham to moje dzieciątko bez względu na wszystko. Na razie nie mamy żadnych podejrzeń co do zd, niestety Maluszke ma dziurkę w serduszku i musimy to monitorować [emoji22]
Ale jestem dobrej myśli !



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

u nas usg wzorcowe, nie ma sie do czego przyczepić... od razu na starcie lekarka wyeliminowała ZE- bo by w usg nieprawidłowości wyszły. ZD to 1 na 86; ale jest dobrej mysli. wiem że nie może dać gwarancji że będzie ok i że dziecko będzie z tym zespołem...

u nas od dzisiaj niezłe kopniaki daje nasz maluch. nawet córka sie zdziwiła jak ułozyła głowę na brzuchu i cos ją kopnęło ... ma za swoje..
 
IMG_7178.JPG
Dziewczynki ja z lipcówek :) mam do sprzedania sukienkę założoną raz na komuni chrześnicy. Nie łatwo znaleść sukienkę z miejscem na brzuchol więc wystawiam- ja nie będę już miała okazji jej założyć. Zdobiona gipiurką :) jak co prv. 139 zł (dałam 250+40 krawcowej za doszycie falbanki bo była krótkawa).
Ps przy okazji to ja i mój brzuchol -34 tydz :) Ściskam , Katja.
 

Załączniki

  • IMG_7178.JPG
    IMG_7178.JPG
    819,3 KB · Wyświetleń: 979
reklama
Cześć dziewczyny ;)
Bardzo żałuję,ze dopiero teraz trafiłam na to forum..
Ale teraz już będę mieć dużo czasu, więc mam nadzieje nadrobić zaległości i przeczytać te prawie 1000 stron postów ;)
U mnie obecnie 28tc i czekamy na córeczkę :)

P.S. Czy jest tu jakaś przyszła mama z Łodzi i chodzi do lekarza w ramach KOC do SALVE?
Bardzo chętnie wymieniłabym się "doświadczeniami" :)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :)
 
Do góry