reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

W praktyce też, nie ma z tym żadnego problemu.
Ósemki mąż niedawno usuwał u chirurga na NFZ. Dwie na jednej wizycie. Zero problemu.
Powyżej trójek jak najbardziej każdy stomatolog na NFZ też zrobi, minus jest jeden - powyżej trójek są srebrne plomby. Białe są tylko na 1, 2 i 3. Kanałowe też bez problemu na NFZ. A w gabinecie trzeba zaznaczyć, że interesuje nas tylko leczenie na fundusz. Jeśli tego nie powiemy, a przyjmują prywatnie, to pewnie, że policzą. 🤣 No i są oddzielne kolejki w gabinecie, mimo że to jeden gabinet, jest osobna kolejka na NFZ, kolejna prywatnie. A i znieczulenie jak najbardziej też jest na NFZ. :)
Od chyba ponad roku nie ma już ciemnych plomb na NFZ.
 
reklama
Na stronie ministerstwa gdzieś wciąż jest informacja o ciemnych plombach. Dlatego tym się sugerowałam. Ale to super. :)
To musieli nie zaktualizować informacji😅
Nie ma już ciemnych plomb, wszystkie są białe, ale te gorszej jakości niż prywatnie. Ale chociaż nie szpecą zębów, więc warto sobie wymienić, jeśli ktoś jeszcze ma te ciemne.
 
To musieli nie zaktualizować informacji😅
Nie ma już ciemnych plomb, wszystkie są białe, ale te gorszej jakości niż prywatnie. Ale chociaż nie szpecą zębów, więc warto sobie wymienić, jeśli ktoś jeszcze ma te ciemne.
Na to wygląda, teraz patrzyłam i w niektórych miejscach jest info o srebrnych, a w niektórych już tylko o białych. :D Wygląda na to, że faktycznie nie zaktualizowali wszędzie.
W sumie nie jestem specjalnie zaskoczona. 🙄🤣
 
reklama
Do góry