• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: jo!asia
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. jo!asia

    Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

    A wie pani czy teraz gdzieś przyjmuje pan Zwolinski? Także chodziłam do nich na bodajże Mokotowie prywatnie, a później rodziłam na Madalińskiego, ale chyba państwo już nie współpracują ze soba.
  2. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    O matko, a jakie? Ja mam kontrolę moczu co dwa trzy tygodnie i na razie mi tfu tfu nie wróciło. A miałaś posiew z antybiogramem ?
  3. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Dziewczyny, czy któraś już robiła może badania genetyczne? :)
  4. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja tak samo. :)
  5. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja w ogóle nie, jakbym miała stawiać, to że chłopak. W piaetwszej ciąży długo miał być chłopak, a jest najbardziej różową dziewczyną świata 😅. W poniedziałek robię NIFTY i zaznaczyłam, że chcemy wiedzieć, więc może w przyszłym tygodniu będzie wiadomo😬 kim jest alienik.👽
  6. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Chyba jest Prelan na gardło całkiem spoko. Pij dużo herbatek z miodem i pod kocyk. Zdrowiej szybciutko! 💖 A te strachy... chyba już musimy się nauczyć z nimi żyć. Ja w nocy też, brzuch dziwny i od razu najgorsze myśli. 🙄
  7. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    @Crazylalafresh wpisalabys mi proszę wizytę prenatalna na 27.04? A termin porodu chyba 14.11. 🙏
  8. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    @Mokra_kurka jakby ci soki nie wchodziły, a lubisz wytrawne sprawy to polecam ci pesto z pietruszki. Pietruszka, orzechy, oliwa, sól, jakiś twardy ser z mleka pasteryzowanego, czosnek zblenderowac i super do makaronu, na kanapki, do pomidorków, slatek. 🙂
  9. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Wypadłam na chwilę z obiegu, ale już nadrabiam i wracam. Bardzo mi dziewczyny przykro. :( Kiepsko to natura wymyśliła... albo powinno się nie udawać na samiuśkim samiuśkim początku, tak, że człowiek może i nawet nie wie, że był w ciąży, albo powinno być już ok. Ktoś kto wymyślił, że ciąża to...
  10. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    To się tylko ciesz! Ja mam tylko śpiączki :)
  11. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    To ja tak samo :) boję się powiedzieć na razie córce 4,5. A ciągle chodzi i mówi, że każdy ma rodzeństwo tylko nie ona i że przecież ona prosi i prosi, a my nic. 🤣 Wrzucam mojego aliena 2.9cm 👽💖 @Karin89 ja też po badaniu miałam krawienia, ale mnie uprzedziła. A przed właśnie miałam takie jak...
  12. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    U mnie wszystko okej :) . Ale aż mi głupio pisać, gdy dziewczyny przeżywają swoje niesprawiedliwości. 😩
  13. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Trzymam bardzo mocno kciuki. Ja właśnie też pod gabinetem po tych wszystkich moich przygodach. Odpoczywaj dużo. 💖
  14. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Sorki.. ale co za babsko... wstrętna. Bardzo ci współczuję.
  15. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Czekamy z Wami!
  16. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Buahaha co ja z tym "posiewa" . Odmiana polska level hard. 🤣
  17. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Duomoc 7 dni. Posiewa za 14 dni i zobaczymy.
  18. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Przykro mi :( Najgorsze to te nasze biedne psychiki. Mam nadzieję, ze masz wsparcie w partnerze.
  19. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja zwariuję... dostalam wyniki posiewu. Czekam na teleporadę. streptococcus gallolyticus - paciorkowiec w moczu. Niby nie ten GBS, ale tamten antybiotyk co brałam to nie jest skueczny na tą bakterie... oszaleję, osiwieję.
  20. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Dokładnie. Moim zdaniem probiotyki dobre to podstawa i omegi 3, ale z niskim wskaźnikiem totox. Odkąd posłuchałam siostry i to daje to faktycznie jest super. Sam fakt że pierwszy antybiotyk wisi nad nami w wieku 4,5 lat prawie to sukces, a córka żłobkowa i wcześniak.
  21. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    O rany, bardzo współczuję. Wcale ci się nie dziwię. Moja jak chodziła do żłobka to pierwszy rok wiecznie sraczka, kaszel albo zapalenie spojówek. Na szczęście do tej pory udało się bez antybiotyku ( chociaż właśnie nad nami wisi, bo ma zapalenie ucha i ost szansę na poprawę 🥴). Żłobek dał jej...
  22. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja identico wszystko. I plamienia i wizyta w poniedziałek 😂
  23. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja biorę z Health Lab 1 trymestr + wit. d3 + omegi 3 :) Ogólnie gin mi mówił, ze teraz mowi sie, ze omegi dobrej jakosci i cholina to mus. :)
  24. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Dzięki. Dostałam jakiś antybiotyk i uroprobiotyk, ale nie było go na razie w aptece.
  25. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Wow dziewczyny ! Skąd takie brzuszki?! 💖 Mi lekarka mówiła, że w drugiej ciąży to szybciej... ale może mam jedynie lekkie zaogkraglenie podbruSza, a wy to już prawilne ciążówy! 💖 U mnie dalej plamienia Elo, a do tego doszły bakterie, leukocyty i białko w moczu także, żebym za spokojna nie była...
  26. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Spokojnie na razie spróbuj (wiem łatwo mówić). Ja już dwa razy tak miałam i póki co wszystko okej. Przyczyn krawienia jest bardzo dużo, większość niegroźna. Masz bóle brzucha przy tym?
  27. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Tak naprawdę bierze się dla podtrzymania ciąży przy niedoborze progesteronu. Ale lekarze często dają na zapas, bo wcześniej było poronienie albo jak u mnie ciągle plamienia bez wiadomej przyczyny.
  28. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Podziwiam 🫣
  29. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Hej, miło, że dołączyłaś. Mam właśnie ciągłe plamienia i mam duphaston i ciagle mi sie chce spać, ale nie podpowiem Ci nic, bo jestem w tym nowinka. :) Twój niepokój zapewne rozumie większość z nas jak nie wszystkie. Może jakieś mniejsze dawki by wystarczyły? albo rozłożone? Z tego co wiem, to...
  30. jo!asia

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Mam progesteron, mówi, że to tak na wszelki, ale że raczej nie jest potrzeby. Pocieszam się, że przecież nie widziała w macicy żadnych krwawień.. więc oby to ta szyjka. Odechciało mi się już tego ciążowania powiem wam 🫣
Wróć
Do góry