reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

Siwona- tak jak mowi weronika tez bym sie ta waga tak bardzo nie przejmowala czesto lekarze sie myla. No i ponoc drugie dziecko i dziewczynki sa przewaznie mniejsze. Moj Michal mial 3642 a Paulinka 2930 tylko ze ona dwa tygodnie przed terminem, a Michal 4 dni przed.
 
reklama
poprawka
Marcel na dzień dzisiejszy ma 95 cm (wczesniej mierzyłam go na miękkiej wykładzinie rozciagniętą miarą krawiecką a dziś miarą metalową na płytkach w kuchni) i waży niestety niecałe 12 kg ponieważ choruje mi obecnie i nic prawie nie jje:(
ninja uważam że nie masz powodów do obaw.Sama nie raz mówiłaś ze Tymon nie ma po kim być duzy.Ja postrzegam mojego Smyka jako tego z chudszych (zwłaszcza teraz) ale skoro tylko jest usmeichnięty i żywiołowy to nie ma o co sie marwić:)
a to właśnie Marcel dziś:)
IMG_3899.jpgIMG_3900.jpg
 
Dawid
wzrost 93cm
waga 12,5

moj mąż do momentu kiedy nie poszedl do przedszkola nie przekroczyl 10kg. A teraz facet ma prawie 90kg, nie masz sie czym Ninja przejmowac.A wyniki zawsze warto sprawdzic.
 
Siwona - tym bym się nie przejmowała. Na pół godz przed cc Filipa jak gin mi robił usg, stwierdził, że mały ma ok 3500 - dziwnym trafem pół godziny później waga pokazała 4270 :nerd:

Hahahaha -takie pomiary jaki gin... ;-P mój się "pomylił" 100 g... Przecież to jego narzedzie pracy - musi sie na tym znać.


Sorki Dusia, ale uważam, że w medycynie nie ma miejsca na "lekarze często się mylą" - po to istnieją konsulacje miedzy lekarami, jeśli badąjcy ma watpliwości co do diagnozy.
 
Sorki Dusia, ale uważam, że w medycynie nie ma miejsca na "lekarze często się mylą" - po to istnieją konsulacje miedzy lekarami, jeśli badąjcy ma watpliwości co do diagnozy.

Ale ja nie muwie ze tak powinno byc ale tak czesto jest. Zeby znalesc dobrego lekarza ktury by sie nigdy nie pomylil to chyba ciezko. A wlasnie z wymiarami dziecka czesto sie myla. Akurat u mnie sie nie pomylili ani teraz ani w pierwszej ciazy. Ale czesto slysze ze lekarz muwil ze bendzie takie duze a urodzilo sie takie.
 
Cóż, na takiego trafiłam jak mnie przyjmowali do szpitala ...:-p


Ano, właśnie. A większość z nich uważa resztę ludzi za plebs. :sorry2: Ten co ja na niego trafiłam w szpitalu pewnie też lepszy nie był, ale nie wiem bo się słowem nie odezwał, hahahahahaahahaah (miał wszystkie wyniki moje łącznie z usg sprzed 3 dni to chyba uznał, że się nie musi wysilać ).:-p:-p:-p
 
Tak sobie pomyślałam, że mierzymy i warzymy dzieciaki co pół oku to na 3 latka też wpiszę

Nela
- pomiary na dziś :
waga 17,4
wzrost 104,5cm


jest na 90 centylu (za roczek przybyło 3,400 i 10cm) ;-)
 
reklama
Do góry