reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ah te mdłości...czyli o naszych ciążowych dolegliwościach:)

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
omyslalam, ze dobrze byłoby mieć jednak osobny watek, w ktorym bedziemy mogly pisac jak sie czujemy, o tym co nam dolega itp.
wiec zapraszam do zwierzeń ;D
 
reklama
Ja sie tak chwalilam ze zadnych dolegliwosci...a tu kurcze poszlam do kosciola i trach..leze:)
Oprocz dzisiejszeg spadku sily..nie zauwazylam nic...
 
Ja też ogólnie dobrze, pewnie do czasu oprócz tego że:
- szybko się męczę
- co chwila gonię siku
- mam problem z jedzeniem śniadania
- przebardzo bolą mnie piersi

i mój mąż ma też jakieś dolegliwości :D chyba się solidaryzuje ;-)
 
Czytalam ostatnio o tym jak to faceci sa w ciazy :)
Ponoc KAZDEGO faceta sie to tyczy..I to conajmniej dwa objawy..
:D Wlasdnie wyobrazilam sobie mojego D. z powiekszonymi piersiami i sutkami jak pomidory :D
 
Czesc.To ja moge z powodzeniem powiedziec ze dzis jest pierwszy dzien mojego powaznego ciazowkowania:p
Doszlo zmeczenie, okropny bol brzucha i wrazliwosc na zapachy.. Na szczescie ;) jeszcze nie mdlosci, ale wkurza mnie jak ide ulica i mi sie zapachy mieszaja..
Aha..i powiem wam...ze nie polecam wody smakowej typu Zywiec smakolyk..dziwnie sie po tym czulam..
Ide spac...do jutra :)
 
a ja tylko żywca pije, tzn wode truskawkowa albo jablkowa najlepiej. za cytrynowa nigdy nie przepadałam.
 
reklama
Dziewczyny ratunku - co robicie jak Wam się zachce piwa, bo ja po prostu nie mogę. Piwa piwa piwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry