reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alimenty a ograniczenie praw ojca

Martini to ze on mowi ze da ci tyle to tylko jego slowa.
sad samzadecyduje ile on ma placic.
wiesz moj ex tez mieszkal u rodzicow, i wsadzie podal ze daje im 500 zl miesieczne,a faktycznie to neidawal nic.
pozniej na swiadka bylw zywany jego tata zbey potwierdzic koszty zwiazane z uitrzymaniem mieszkania. i to ze syn im tyle daje.
wiec roznie tow sadach wyglada.

a fakt,zawsze lepeij w pozwie napisac wieksza kwote.
 
reklama
mnie moj byly caly czas straszyl ze jak pojde do sadu to dostane 200 i bede siedziala zamazana, grozil mi ze cos mi sie stanie i ze mala mi zabierze, rownierz naduzywal i pewnie robi to nadal (nie mam z nim zadnego kontaktu) tez nie ma zadnych kosztow wlasnego utrzymania chyba ze wliczac ta jego panne na ktora woli wydac kase niz na wlasne dziecko...
 
snoopy przykro mi z tego powodu tacy są tatusiowie dla dziecka nie maja a na swoje zachcianki maja ale przed sądem okazuja jacy oni sa dobrzy tylko my mamy diabła za skóra wiem cos o tym bo jak on sie odwolał od mojego pozwu i jak te pismo przeczytałam to mi włosy dęba staneły zrobił ze mnie leniwa kobiete ze wogole dziecmi sie nie zajmuje a jak go juz 2miesiace nie ma w domu bo mieszka u rodziców to kto dba o dzieci kto sprzata pierze i do szkoły i przedszkola prowadzi pewnie tatus wiec dobra rada nie przejmuj sie tym bo ty napewno masz sumienie czyste niz on
 
Martini ja pisalam chyba o 800 ,a mam 450.
a wsumie to teraz mi sedzina obnizyla na 350 bo uznala ze dziecko ma mneijsze potrzeby niz poltora roku temu.

a tym co pisza tatusiowie to sie nie rpzejmujecie.
kazdy ma prawo pisac co chce.
a w to ze sedziny sa sprawiedliwe to ja juz przestl;am wierzyc.
ogolnei wsyztklo zalezy od sedizny i od tego jaki ma dzien!!
 
to jakas swinia bez serca!!!!!! oni wszyscy sa tacy sami!!!! moj najstarszy brat placi swojej bylej zonie tys bez niczego i jak lukasz jest u niego to jeszcze mu wszystko kupuje mimo tego ze z nowa zona bedzie mial corke (jutro mala ma sie oprzez cc urodzic) tez bym chciala takiego bylego jak moj brat:-)
 
Snoopy to mamy podobnych braci.
tylko moj wpaca corce ( z pierwszego zwiazku) pieniadze na konto oszczednosciowe.
a jego druga corcia ma teraz 5 miesiecy
 
reklama
Szkoda ze to nie nasi byli tylko bracia:-D

Kurcze bojej sie tej rozprawy a mimo to dobry humoe mnie nie opuszcza, mam tylko nadzieje ze nie zapomnie jezyka w gebie i bede nawijala tak jak zawsze.... nigdy jeszcze nie bylam w sadzie....
 
Do góry