reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Słodkie :D Widziałam już to nawet chciałam zamówić ale odwiedli mnie od tego w domu ;) Bo powiedzieli na co to.Zresztą Oliwke mało brzuszek bolał i boli i oby tak dalej :)
Oliwka już po szczepieniu tym ostatnim skojarzonym,następne bezpłatne na żółtaczke albo na wątrobe jakoś tak ;) A waży już 8040 kg :D Mam co nosić ;) Z dnia na dzień coraz kochańsza się robi a jak słodko sie śmieje jak ją czasami rozbawie tylko że po chwili ta durna czkawka jest :/
Pozdrowionka ;)
Ps.Jak tam nasze ciężarne ;)
 
Hej dziewczynki!

Widze, ze Wasze dzieciatka rosna jak na drozdzach :) Gratuluje i usciski od ciotki :)

Ja juz prawie na finiszu. Jeszcze max 3 tyg., ale mam nadzieje, ze moze wczesniej sie cos ruszy ;D

Brzuch mi twardnieje czesto, boli mnie kosc lonowa przy chodzeniu, w pipce mnie czasami kluje i zmienila mi sie wydzielina na taka rzadka, biala...hmmm...Nie wiem czy to moze zwiastowac porod, ale odczuwam zmiany :) :) :) W poniedzialek ide do gina to sie dowiem czy nie ma jakiegos rozwarcia.

W ogole to zaczynam byc przerazona mysla o porodzie...

Bede Was informowac :)

Buzki
 
No to już niedługo następna dziewczynka się zjawi. Oj będzie miał Oluś w czy wybierać, będzie miał. ;D ;D
 
Oj bedzie mial...

Sandra informuj jak tylko cos sie zacznie... i niczego sie nie boj... bedzie ok...
Kitka ale Oliwka jest juz duza... naprawde masz co nosic... ciekawe jak tam moj Olek... dowiemy sie w srode na szczepieniu... Olek tez mial czesto czkawki... zawsze jak sie mu ulalo... ale teraz przeszlo... za to bardzo sie slini i pcha lapki do buzinki... czyzby zabki ??? :laugh:
 
hej!
Pamietacie mnie jeszcze???
Wkoncu mam komputer i moge troszke popisac:):)
Widze ze dolaczyly nowe mamusie :):)
Sandra jej ale ten czas przelecial!!!!!!!!!no no jeszcze niedlugo!!!!:)
 
Witaj LILITH!
Rzeczywiscie czas zapieprza niesamowice. Widze, ze Twoja malutka ma juz dobrych kilka tygodni, a pamietam jak dzis, jak czekalas na porod :)

Bede Was kochane na pewno informowac, bo Wasze kciuki sie przydadza :)
 
reklama
LILITH witaj ponownie :) Miło że jesteś.Jak tam Judytka?Wklejaj zdjecia ale to już :D AGUSIAAA nie tylko Olek się ślini i pcha łapki do buzi :p Ale narazie nic nie widać
 
Do góry