reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

zdjecia powklejam w sobote! musimy wszystko uporzadkowac itd!!!
Sandra nawet mi nie przypominaj tego porodu ... ale najwazniejsze ze Judith juz jest:):)
 
reklama
Lilith, czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia Judytki!
Jak sobie mysle co przezylas, to az mnie ciarki przechodza...

Pozdrawiam i sciskam.
 
Witaj spowrotem LILITH. Mam nadzieję, że przynajmniej potakich "atrakcjach" porodowych mała rośnie zdrowo. Pozdrowionka ode mnie i Olusi. :laugh:
 
I po burzy ;) Ale jak koło mnie gdzieś grzmotło aż się otrzepałam z wrażenia brrrrrr..........
Dobrze że Oliwka nic sobie z burzy nie robi ;) Miłej nocki życze ;)
 
reklama
No to wkoncu moge sie pochwalic naszym brzdacem!!!
Aha dopisalam z boku daty bo wkoncu zdjecia sa niektore dosc stare:):)



zabawa na macie:)
tak mnie trzeba opatulac:)



obserwuje juz swoje nozki:) 13.07:)

uspokajacz:)
tak juz pieknie trzymam glowke:)  28.06 :)

  tak juz pieknie siedze:) 25.06 :)


smieje sie juz i gaworze:)  25.06 :)




Pysia co do maty to jestem bardzo zadowolona!!!!! mozna tez przyczepki/zabawki dokupowa nowe:):) no i rosnie z dzieckiem!!Mozesz kupic taniej na allegro lub w sklepie (my tak kupilismy bo niebylo netu roznica 20 zl)

pogoda straszna fakt ale jak sie poprawi to sie zgadamy:)
 
Do góry