reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Dzięki LILITH. Judytka śliczna i jak ładnie się śmieje.
A w którym sklepie, bo wczoraj szukałam i nigdzie nie mieli takiej maty. A mężowi też się spodobała bardzo.
 
LILITH zdjęcia superaśne :) A Judytka jak już duża ;) I chyba do tatusia podobna ;) :laugh:
A co do maty to my mamą taką
27515511_1.jpg
ale kupiłam ją na Sarnim ale w Swiecie Dziecka czy jakoś tak bo Smyku taka sama była i droga a różnica 40zł :p .A chodziło mi o wyraziste kolory i można zabawki doczepiać :)
 
Lilith, jaka ona kochana. Sliczna z niej dziewczynka! No i Ty tez bardzo ladnie wygladasz!

A ja bylam wczoraj u ginek. Powiedziala mi, ze moge szybciej urodzic, bo brzuch juz nisko, czop naruszony. Lozysko jeszcze wydajne, tetno malej idealne (chociaz rusza sie juz mniej niz wczesniej i mam z tego powodu niezle schizy, hehe), moje cisnienie tez w porzadku 120/80 i na plusie 8 kg :) Pozostalo mi tylko czekac na godzinke zero :)

Pozdrawiam Was wszystkie mocno.
 
Sandro, tez bym chciała usłyszec takie wieści. tymczasem jestem dwa dni po terminie i nic. czekam z niecierpliowścią na jakieś objawy. Coprawda w piątek dowiedziałm się, ze szyjka skrócona i główka nisko. Teraz pojawiły sie upławy, takie gęste galaretowe, a to też podobno jakieś objawy.
Mam nadzieję, ze nie będę musiała długo czekać:):)
 
MoniaK,
no to juz pewnie na dniach bedziesz tulic swoje malenstwo :) Trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny porod. A gdzie rodzisz? I kiedy ewentualnie wywolanie?
Czemu tak rzadko zagladasz na Sierpnowki, co? :) Lanie sie nalezy za cos takiego ;)

Pozdrawiam.
 
Rodzę w Szpitalu nr 1 na Wyspiańskiego. Mam stamtąd położną do której mogę zadzwonić w każdej chwili. Jesli nie urodze sama, to w poniedziałek mam sie zgłosić do szpitala, ale mam nadzieję, ze to będzie wczesniej ;)
 
Witajcie dziewczynki z Bielska
Mam zamiar rodzić na Wyspiańskiego jak przedstawia sie teraz lista rzeczy do porodu ??
Pamiętam jak córcia się rodziła 10 lat temu to od strzykawek po wenflony trzeba było mieć wszytsko, jak to jest teraz czy dzieci są w ubrankach szpitalnych czy trzeba je mieć tylko na wyjście??
 
reklama
dla dziecka nic nie trzeba ;) Jedynie ubranko na wyjście.Nawet nie musisz brać becika bo oni tak w swoje zawijają.No chyba że chce to ciuszki możesz wziać żebyś mogła dzidzie ubrać.Aha Alantan plus do pupci,pampersiki mozesz wziać bo jak ja byłam to w swoje ubierałam bo czasami mają mało.Zresztą zostawiłam im pare sztuk.A dla siebie kosmetyki,szlafrok,kapcie,koszule do porodu,koszule do spania,podpaski Bella te takie dla dzieci w aptece kupisz,podkłady poporodowe,sztućce,kubek.jeszcze duży ręcznik,najlepiej ciemny i delikatne ręczniki papierowe
Sandra to już prawie ;D Ale sie ciesze
MoniaK zobaczysz że lada dzień sie coś zacznie dziać;) Albo męża wykorzystaj ;D Ponoć działa ;)
 
Do góry