reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu w ciaży

to jest: na poczatku ciazy sie chudnie ale w kolejnych tyje. Przy tyciu warto uwazac na wage...ja niestety za bardzo nie uwazalm i teraz mam efekty... przed zajsciem w ciaze wazylam 52-56 kg a w 9 az 78 kg! teraz zostalo mi jeszcze 10 kg do zrzucenia...i jest ciezko...takze dziewczyny-uwazajcie na to co jecie...mniej slodyczy-wiecej owocow...to taka mala, ale mysle ze dobra waga... a! i starajcie sie duzo spacerowac...ja niestety duzo siedzialam i efektem sa male zylaki pod kolanem lewej nogi...:(

Pozdrawiam
 
reklama
Nie Masz Sie Czym Martwic. Jestem W 7 Tygodniu Ciazy I Jedyne Na Co Mam Ochote To Cukierki Owocowe I Herbatka Z Cytryna Albo Mlekiem. Najgorsze Jest To Ze Cala Rodzina Kaze Mi Jesc...a Na Sile Przeciez Sie Nie Da. :-)
 
Malgosiaa, ja mam takie same objawy!!!! Nie moge jesc, nie moge pic... W dodatku miewam zawroty glowy, nie moge stac!!! Jestem w 8 tyg ciazy i tez sie boje bo nie wiem czy tak ma byc!! pozdrawiam i trzymaj sie .
maadgaa
 
Powiem tak, ja nie mogłam jeść z powodu ogromnego stresu. Do tego stopnia miałam jadłowstręt, że wmuszjąc w siebie jedzenie ono nie chciało przechodzić mi przez gardło. Tak czy siak bardzo pomogła mi melisa. Ale nie jedna torebka. Parzyłam sobie w dzbanku tak 3/4 torebki i popijałam sobie. Piłam ją na uspokojenie a okazała się zbawienna w skutkach jeśli chodziło o moje niejedzenie.
Naprawde polecam ale podana przeze mnie dawka bardzo silnie pobudza łaknienie.:happy2:
 
Ja też nie mam apetytu , ale moja gin powiedziała, że mam jeść cokolwiek nawet mało w ciągu dnia i też nic się nie stanie, bo apetyt przyjdzie z czasem. Mnie odrzuca na każdy zapach jedzenia nawet ulubionego, lodówkę to otwieram jak tylko muszę. Za to dużo piję i biorę kwas foliowy i tak przybieram chyba nawet za szybko hihi. Więc się nie martw :):-D
 
Witam! Ja z takim pytankiem. Moja szwagierka jest w 4/5 miesiącu ciąży i od jakiś 3 dni nic nie je ani nie pije, gdyż ciągle ma mdłości. Wszystko co zje czy się napije od razu zwraca. Czy w tym miesiącu co Ona jest to jest normalne??
 
Brak apetytu jest normalny przy mdłościach i na początku ciąży chociaż przyznam że ja nawet jak nie mam apetytu to próbuje jeść chociaż jakieś owoce bo jak mam pusty żołądek to jeszcze gorzej wtedy mdłości się nasilają i robi mi się słabo także radzę coś przegryzać czasem pomagały mi paluszki :)
 
ja miałam mdłosci przez całą ciąże, a do 7 miesiąca dużo zwracałam :baffled:
nie miałam jadłowstrętu, ale kompletnie nie chciało mi się jesc
doszło do tego że przez tydzien miałam nastawiony budzik co 15 min zeby ugrysc kolejny kawałek kanapki :-(i jakos zaczełam pamietac zeby cos zjesc, ale jadłam mało
piłam ziółka na poprawe apetytu, ale nie miałam na nic ochoty i nie miałam zachcianek

w sumie przytyłam 9 kg, ale moja córcia urodziła się prawie 4,5kg
tylko musiałam sie naprawde pilnowac zeby jesc :tak: no ale sie opłaciło :happy2:
 
reklama
wiec jakis tydzien temu zaczelam miec uczucie takie jak bym miala wymiotowac siedzialam na lekcji i poprostu bylo mi nie dobrze w poniedzialek siedzialam dobrze sie czulam po czym prawie zemdlalam
poszlam do lekarza zrobila mi ekg serca ale wszystko jest ok kazala mi brac tylko magnez
:no: nie pokoi mnie strasznie to ze mam od tego czasu dosznosci nasilily sie przed wczoraj w nocy
poszlam do lekarza ale moj rodzinny lekarz nie wie co mi jest mam uczucie slabosci kreci mi sie w glowie jak sie schylam i wstaje jest mi nie dobrze ledwo oddycham a jak ide do szkoly to juz wogole
poniewaz w szkole na dole faceci maja praktyki i smierdzi lutuja tam i naprawiaja sprzenty jakies boje sie mialam dziwo miesiaczke zawsze mam bolace miesiaczki i dosc duze krwawienie zazwyczaj trwa do 5 lub 6 dni a tym razem z 3 dni czy 4 mialam takie ze jedna potpaske to mogla bym nosic z pol dnia a co naj dziwniejsze przez ostatnie 3 dni mialam tylko plamienie wiec nosilam wkladni dziwne jest to boje sie mieszkam sama i mam 20 lat nie wiem co jest
mam takie uczucie duszenia jak bym byla chora miala cos z gardlem ale lekarz mowi ze na chorobe nie wskazuje i nie wie co mi jest blagam pomuszcie teraz od 2 zostaly same dusznosci ale nasilaja sie na zapachy np perfum ktore mi sie bardzo podobaly szczegolnie w nocy co mam zrobic ?
 
Do góry