reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zastanowię się nad tym, tylko musiałabym zrobić studia medyczne - niestety mam administrację. Może podsunę komuś pomysł.
 
reklama
Kreseczki nie mam (chyba, że niebieską żyłe biegnąca przez środek brzucha pod skórą można nazwać kreseczką...) i będzie dziewczynka
 
W pierwszej ciąży nie miałam kreseczki,a urodziłam córeczkę. Teraz też nie mam kreseczki.
 
ja tez nie mam kreseczki!! i ta teoria ze brak kreseczki to chlopice bardzo mi sie podoba:):)
 
ja narazie jestem potwierdzeniem wszystkich znanych mi teori chyba ze moj chłopak okaże się dziewczynką hihihii :) kreseczki nie mam, wole kwaśne od słodkiego i teraz będe bardzo skromna ;D slicznie wyglądam - dużo lepiej niż przed ciążą :)
 
... ja tez wole kwasne (wlasnei pije kwasniutki kefirek)
nie widze bym sie zmienila - ale dzis przyznam czuje sie jakas ladniejsza:):):)hihihhi
 
reklama
czarownica pisze:
jestesmy piekne:):):)hihihih

no niestety - nie tym razem :(
w pierwszej ciazy az kwitlam no i wspaniale sie z tym czulam - teraz jest gorzej - jakies syfki na twarzy ... a mimo to ma byc chlopiec - mam nadzieje ze za tydzien na usg plec znowu sie potwierdzi :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry