reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

ale fajny temat. Ja jeszcze nie wiem co bedzie, choc napewno bedzie podwojnie (chyab wam nie pisalam, ze bede miala blizniaki jendojajowe - podobno). Na usg bede szla dopiero za jakis miesiac.
Przy pierwszym synku czulam cala ciaze ze bedzie chlopiec , na usg wyszedl chlopiec, a kilka dni przed porodem jak bylam na patologii i robili mi usg to lekarz powiedzial, ze jak dla niego to bedzie dziewczynka, choc zastrzegal, ze nie jest pewnien. I ja do meza dzwonilam, ze moze jednak dziewuszka nam sie trafi he he
A teraz tez czuje ze chlopaki beda, choc fajnie by bylo gdzyby byly dziewczynki......
no ale najwazniejsze zeby byly zdrowe
 
reklama
Niczka podwójne gratulacje ;-) No to rozjaśniło mi się dlaczego na innym wątku pisałaś że czeka cię wcześniejszy poród. Oby maluchy posiedziały w brzuszku jak najdłużej i nabrały ciała :tak:A może teraz trafi się parka?

Bubasku ostatnie przewidywania są bardziej prawdopodobne, bo dzidzia większa niż miesiąc wcześniej i ma lepiej wykształcone organy, ale kto wie..:-)

Jak tak czytam o waszych zakupowych szaleństwach to mi trochę żal, bo dla chłopca będę mieć wszystkiego pod dostatkiem po Czarku, i tak sobie po cichu marzę by jednak prognoza lekarki się odwróciła i na kolejnym usg pokazała się dziewczynka:blink:
 
a ja wam powiem tak ze z ta plcia to do konca bym sie tak nie sugerowala narazie.. jak w lipcu rodzil sie moj braciszek na porodowce lezala dziewczyna ktorej lekarz nawet na ostatnim usg powiedzial ze to 100% zdrowa dziewuszka, a jak sie okazalo urodzila chlopca.. oczywiscie wszystkie zakupy robila pod dziewczynke, takze pewnie przezyla male zdziwienie..
my na usg polowkowe idziemy dopiero 28.11 i pewnie wtedy dowiemy sie co najprawdopodobniej siedzi w brzuszku, choc w poniedzialek idziemy na wizyte, ale wydaje mi sie ze nasz lekarz nam nic nie powie i bedzie trzymal w niepewnosci do tego usg:-) nio ja oczywiscie postaram sie podpytac, ale czy mi sie uda to niewiem.. tym bardzij ze moj T ostatnio stwierdzil ze on chyba niechce wiedziec czy w brzuszku mieszka pan czy pani dzidzia i woli niespodzianke, takze w tej kwestii nie bedzie mnie wspieral:-D hi hi takze niewiem czy latwiej mi bedzie przekonac lekarza czy mezusia mojego..
a co do przeczucia to ja bardziej nastawiam sie na malego Maksymilianka, ale co bedzie to sie okaze:-)
 
zgadzam sie to usg to tak dokonca niepewne, mnie przed cesarka zabrali na usg i lekarz powiedzial ze napewno bedzie chlopak i to spory ponad 4.5kg a tu niespodzianka wyjeli mi z brzucha dziewczynke lekko ponad 3 kg
 
ale fajny temat. Ja jeszcze nie wiem co bedzie, choc napewno bedzie podwojnie (chyab wam nie pisalam, ze bede miala blizniaki jendojajowe - podobno).
Gratuluję więc podwójnie. Prawdopodobnie to Ty pierwsza z nas będziesz rodzić, choć życzę Ci by zostali w brzuszku jak najdłużej :-)

Jak tak czytam o waszych zakupowych szaleństwach to mi trochę żal, bo dla chłopca będę mieć wszystkiego pod dostatkiem po Czarku, i tak sobie po cichu marzę by jednak prognoza lekarki się odwróciła i na kolejnym usg pokazała się dziewczynka:blink:
Ja mam dokładnie to samo, tylko na odwrót. Jak będzie druga dziewczynka, to nie muszę prawie nic kupować i tak sobie pomyślałam, że będzie poszkodowana, bo będzie miała zawsze ciuchy po starszej siostrze.
Ania ma wszystko nowe - ani w rodzinie ani wśród znajomych nikt nie miała przed nami dzidzi, więc nigdy nie dostałam "worka ciuchów" po kimś.

Co do płci u nas to jeszcze nie wiemy, ale chyba jednak będzie dziewczynka. Okaże się 25 listopada.
Myślę, że może być dziewczynka, bo moja ciotka, którą nazywamy w rodzinie czarownicą (nie zajmuje się żadnymi wróżbami), ma niesamowitą intuicję i wszystkim dzieciom w rodzinie przewidziała płeć ;-):-D
Co jest najlepsze, gdy byłam w ciąży z Anią, powiedziała mi, że będzie dziewczynka, a mój brat będzie miał chłopca (jego żona dopiero w tym miesiącu będzie rodzić!) Od piątego miesiąca wiedzą, że będzie chłopiec.
 
reklama
Do góry