reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 5t5d pomocy

Afirmacjaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
34
Cześć dziewczyny,
Ostatnią miesiączkę miałam 21.10, dziś byłam na USG (wgl apki wychodzi, że to 5t5d) doktor powiedział że na USG widzi pęcherzyk ale zarodka jeszcze brak, nic nie wspomniał o tym ciałku żółtym i trochę się martwię. Wgl USG było przeprowadzone na odpierdziel, ja byłam pewna że dziś będzie już zarodek, trochę mnie ta informacja zasmuciła i nie zapytałam co to jest właściwie na tym zdjęciu. Może wiecie? No i przede wszystkim to jest ok, że nie widać jeszcze zarodka? Odchodzę już od zmysłów :(
 
reklama
.
 

Załączniki

  • IMG_20221129_221431.jpg
    IMG_20221129_221431.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 62
5+5 to baaaardzo młoda ciąża, nie dziwne, że nie widać zarodka. Może się pojawić za 3 dni albo za tydzień 🙂 jeśli nie ufasz lekarzowi, umow się do innego na początek przyszłego tygodnia a powinien być zarodek albo chociaż echo zarodka. Na zdjęciu widać pecherzyk, tak jak powiedział lekarz
 
Baaa, ja też byłam akurat 5+6 i powiem Ci, że samo ciałko, tydzień później zarodek z sercem :) . Dokładnie jak koleżanka wyżej pisze, zmień lekarza jak nie ufasz bo niepotrzebny Ci teraz stres jest :)
 
Baaa, ja też byłam akurat 5+6 i powiem Ci, że samo ciałko, tydzień później zarodek z sercem :) . Dokładnie jak koleżanka wyżej pisze, zmień lekarza jak nie ufasz bo niepotrzebny Ci teraz stres jest :)
ja miałam tak jak pisze @93kora !
Mi się pojawił zarodek w 7 tygodniu już był widoczny. A ile ja się napłakałam jak widziałam pusty pęcherzyk! A tu się okazało, ze owulacja się przesunęła :)
 
Ale to wcześnie bardzo! Najlepiej na usg to iść dopiero koło 7-8 tygodnia! Były nawet przypadki ze dziewczyny widziały dopiero serduszko koło 9-10 tygodnia. Easy 😄
 
U każdego inaczej u mnie było 5i 5dni już serduszko było bijące. Więc może też pozna owulacja była i wiadomo każdy organizm inaczej się rozwija
 
reklama
Do góry