reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

nie ale rano mi tak nie przeszkadzało zakładałam do tego przeznaczona koszulkę a na noc mam tak że nie cierpię jak mi się cos klei lepi i wogóle
 
reklama
Ja też nie cierpię jak mi się koszulka przykleja do organizmu. :mad:
Stosuję oliwkę dla niemowląt. Przy starszej córci nie miałam ani jednego rozstępu
 
:D To raczej kwestia oliwki. W dzieciństwie byłam grubiutka i kiedy schudłam to zostały mi "piękne znaczki".
A w ciąży mąż mnie pilnuje i smaruje....
 
Mój mnie smaruje od czasu do czasu a dzis to go chyba poprosze żeby mi ogolił nogi..
strasznie zarosły a tu tak się ciężko schylić na dłużej..
 
nogi sobie depiluję sama
bikini jeszcze też ale mało już widzę i wspomagam się lusterkiem wykończenie robię w łóżku na półsiedząco bo ciężko mi jakieś zakamarki odwiedzać

gorzej z pazokciami od nóg bo jak podnoszę nogę za wysoko to małego gniotę i mnie kopie rożżłoszczony :)
 
Powiem Wam, że zarost na nóżkach jakoś wolno rośnie, natomiast łonowe jak szalone, muszę co chwila męża prosić o pomoc, bo sama już nie daję rady (już zrobiłam pa pa swojej...). Paznokcie u nóg są w opłakanym stanie, tzn. niepomalowane i trochę zaniedbane, więc w styczniu wybiorę się do znajomej kosmetyczki, niech coś z nimi zrobi :)
 
reklama
na paznokcie mam patent:

stawiam stope na wannie, kolano idzie z boku brzusia - co daje to że nie ugniatam malucha.
o wiele łatwiej wtedy sie dostać...

z włosami łonowymi juz nie mam szans wygrac ;D
 
Do góry