reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

osinka pisze:
dziewczyny!
co polecacie na zadzierające się skórki przy paznokciach?? mam popuchnięte cale palce przy paznokciach, skóra jest sucha, napięta, zadziera mi się aż do krwi :(
dłonie smaruję kremami 1000 razy dziennie i nic :(

Osinka, ja na moje skórki stosuję olejek odżywczy do skórek i paznokci firmy KillyS, wygląda jak lakier do paznokci, tyle że się zmywa i jest tłusty, ale naprawdę pomaga i to po kilku zastosowaniach.
 
reklama
osinko!! ja kiedyś , dawno teeemmu, odkkryłam krem uniwersalny z oriflame, my na niego mówimy plaster miodu. Bardzo fajny na tego typu sprawy, stosuje też go w zimie na usta, jak się skaleczę, albo gdzieś zadrapię - wszystko znika w ciągu jednej nocy.

Teraz, jeśli dobrze kojarzę jest w niskiej cenie , chyba z 10 zł, a wystarcza nam (we dwójkę z Rafałem go stosujemy prawie codziennie) na rok
 
Jeżeli chodzi o rozstępy, a raczej ich brak :) to moim zdaniem wystarczy zwykły balsam albo oliwka i systematyczne wcieranie w miejsca zagrożone, ważne jest po prostu to żeby skóra w miejscu gdzie się rozciąga była dobrze nawilżona
 
mamaoli pisze:
Jeżeli chodzi o rozstępy, a raczej ich brak :) to moim zdaniem wystarczy zwykły balsam albo oliwka i systematyczne wcieranie w miejsca zagrożone, ważne jest po prostu to żeby skóra w miejscu gdzie się rozciąga była dobrze nawilżona

ja kupiłam sobie specjalną oliwkę dla ciężarnych i lotion do ciała w rossmannie, smaruję brzuchol i cycorki regularnie - mam nadzieję, że ominą mnie rostępy, a jak nie, to trudno... i tak nie cierpię plaży, rozbierania się publicznie ;)
 
a ja ostatnio kupiłam krem FISSAN na rozstępy dla kobiet w ciąży, bo w pobliskich aptekach nie było Musteli - trochę mi cuchnie, choć mąż mówi że ładnie pachnie ::), i ma konsystencję tłustej maści hmmm ... wiecie coś o nim? wcześniej miałam Vichy - to był lekki jak piórko przy tym, choć pachniał podobnie, ale wydawało mi się że to takie nic, po nasmarowaniu momentalnie go nie było!
 
ja teraz mam vichy świetnie się wchłania
mustelka bardziej tłusta więc smarowałam się rano b jak na noc to mi sie piżama przyklejala i mnie to strasznie wkurzało
więc vichy na noc bo szybko się wchłania
mustela mi się teraz skończyła więc jadę na vichy mam też fissan ae nie mam do niego cierpliwości jest tak cholernie tłusty że mnie skręca jak lep na muchy
 
reklama
Do góry