• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hejka dziewczyny....ja dzisiaj z mężusiiem jedziemy zrobić jakieś zakupy dla dzieciaków....jakieś symboliczne...bo koniec miesiąca się zbliża...ale musimy coś kupić bo nas skręca.... właśnie mąż robił mi fotkę i naprawdę już urosłam...wrrrr..aż się boje co będzie dalej....
Milena aa ty jak tam, duży masz już brzusio??
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry