reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 przykro mi ale wszystko przed Toba ;*
czyli regularnie masz ? 27 dni to tak ok ... Mi mi po poronieniu się przesuną do 32-36 teraz miałam tabletki na skrócenie cyklu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AgaB33 przykro mi.:( u mnie tez jedna kreska i brzuch boli jak na @. Ale nie załamuje sie. Poki co, nie mam parcia i wierze, ze Bog wie lepiej. Jak ma byc rodzeństwo dla coreczki to będzie, a jak nie to nic nie zrobię.koncentruje się na tym co mam, a nie na tym czego mi brakuje.:) oby mi sie nie zmieniło, bo z ta filozofią mi lepiej. :)
 
@Frezja_1 bardzo mądra filozofia. Dla mnie jeszcze ciężka do zaakceptowania ale może i to przyjdzie niedługo.
Ja ogólnie niecierpliwa jesrem, do tego widmo choroby M może i mojej. To wszystko średnio sprzyja. Córcia mieliśmy po pierwszym cyklu prob, ta poroniena ciąża też w ten sposób. Tylko w oby przypadkach byliśmy na luzie bez napinki a teraz to sie tak pokopalo. Gdyby nie powychodzily po drodze te choroby... proszę Boga o trochę litości nad nami bo od 10.2016 jest tragedia.
@roxie123 ja cykle ogolnie 28dni odkąd urodziłam córcie. Dwa cykle przed ta poroniona ciąża były 27dni. Po poronieniu dwa cykle 28dni, a ten ostatni 27dni. I tak czuję że do jutra sie rozkokosi i będzie teraz tez 27 dni.
 
Dzięki dziewczyny. Tez tak mysle. @AgaB33 ja tez po poronieniu mialam straszne parcie a teraz nie. Wiem, ze jesli nie zachodze to tak ma byc. Wierzę, ze Bog Wie lepiej i choc mnie tez w życiu dosiegaja problemy, to jednak ja naprawdę czuje opiekę Aniola. Wiem, ze dla niektórych to brzmi śmiesznie, ale ja to czuje. Nawet w sytuacjach, gdy mi cos nie wyszło tak jak chcialam, pozniej okazalo sie, ze wlasnie tak mialo byc. Np. O coreczke staralam sie dwa lata i juz fiksowalam, tak bardzo chcialam byc mama i dopiero pizniej z perspektywy czasu zrozumialam, ze tak mialo byc i dziękuje Bogu, ze wtedy nie zaszlam w ciążę. Dlatego teraz tez wierzę, ze Bog ma dla mnie lepszy plan.
@AgaB33 @roxie123 trzymam kciuki i wierze, ze dla Was tez Bog ma dobry plan.
Pa:)
@Funia90 jestem myslami przy Tobie podczas wizyty, a po poludniu lece do @roki_1991 :)
 
@Frezja_1 @roki_1991 wizytuje o 8.30[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
no to jak zawsze jestesmy z Tobą :*
milego dnia ruchomy gifek3481392.gif dla wszystkich :*
 

Załączniki

  • milego dnia ruchomy gifek3481392.gif
    milego dnia ruchomy gifek3481392.gif
    87,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
@nafoczka dziękuję bardzo za życzenia :-) Tobie również najlepszego.

@Frezja_1 w sumie racja. Ja w przypływie optymizmu tłumaczę sobie że tak ma być że Bóg ma wobec mnie plan, który realizuje. I muszę Czekać na rozwój sytuacji. Jednak w momencie gdy jest źle i tak przebija się pytanie: dlaczego??? Nie mogę sobie jeszcze z tym poradzić.

W przyszłym cyklu żadnych lutein itd. Jak ma być to będzie.
 
Do góry