reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeśli serduszko bije to nie można mówić o zatrzymaniu ciąży...dzidzi może wolniej rośnie po prostu
Dasz radę , widzisz ja już chyba jestem w 4 ciąży i dalej nie wiem jak będzie wazne nie tracic nadziei

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pomylilam godziny. To roki miala rano a Funia po południu? Przepraszam, ostatnio mam problemy z koncentracja.
@roki_1991 my tu wszystkie jestesmy z Tobą, gdubysmy mialy tylko moc, to bysmy zrobily wszystko by bylo dobrze. Na ten moment postaraj sie uspokoi.idz jeszcze dzis na betę i jutro mniej wiecej o tej samej porze powtorz. Mysle, ze juz bedziesz miala jakis obraz. Nie bedziesz musiala czekac do pn. Póki co postaraj sie nie zalamywac. Jeszcze wszystko może byc dobrze.
 
@roki_1991 wiemy co teraz przezywasz..zrob bete i jeszcze nie trac nadziei, jeszcze może sie cos zmienic..za to bardzo trzymam kciuki..kurde no
@roxie123 i inne staraczki jakie to uczucie jak pęcherzyk peka:)? Mi gin powiedzial ze jest ładny pęcherzyk gora sb nd peknie i mam dac znac jak poczuje bol..on jest jakis charakterystyczny?niby costam zawsze czulam przy owu no ale teraz bede bardziej obserwowac..we wt zobaczy czy w ogole pękł.
 
@roki_1991 wiem , jak się czujesz :* słuchaj nawet jak coś będzie nie tak wiesz , że masz leki i będziesz brać od owulacji i metyle na bierząco i będzie dobrze :* z reszta ja mysle że moze coś zle pomierzyła policzyła gdyby sie ciaza tyle przestała rozwijac to serduszko by nie biło juz dawno a bije prawda ?
 
Tak jak czułam. Wygląda na to że zarodek znowu się nie rozwija :( :( z usg wygląda na 7+1, z ostatniej wizyty powinien mieć 8+1 a z om 10...
Lekarka kazała mi zrobić betę i powtórzyć w poniedziałek żeby mieć pewność, ale 99% w znowu będę musiała przejść przez to samo :(
Nie wiem czy dam radę drugi raz... Czuję się do niczego... :( :(
Spokojnie :* trzymam kciuki za Was bardzo bardzo mocno!!!

p19u3e3kxyx798rr.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dzięki dziewczyny...
Ale nie było widać akcji serca :( przynajmniej wg mnie nic się nie ruszało. Lekarka najpierw powiedziała że jest bicie serca, ale nie była pewna... Betę zrobiłam dzisiaj i powtórka w poniedziałek.
Powiem tak. Czułam że tak będzie. Wydaje mi się że został mi już tylko cud. Nie miałam żelaznego zestawu, ale następnym razem będę mieć. Gin ufam, nie chce jej zmieniać. Znam wiele osób które mają o niej dobre zdanie i znam też dziewczyny które dzięki niej donosiły ciążę.
Serduszko nie bije wg mnie, ale gin nie miała pewności. Idę w poniedziałek do szpitala rano bo moja gin ma dyżur, zrobi mi betę na cito żeby wyniki były po godzinie. Wtedy będzie decyzja, ale jestem przygotowana na najgorsze...
Mój mąż mnie pociesza, mówi że może jeszcze będzie dobrze, ale ja czułam że coś jest nie tak. Te bóle krzyża od tygodnia... To by się zgadzało...
Za to byłam też u naczyniowca, powiedział że z żyłami w nogach jest okej, ale buc powiedział że przy tych mutacjach nie mam szans donosic nigdy ciąży!! No co za głąb... Na szczęście wasz przykład mówi co innego i moja gin też nie przejmuje się tymi mutacjami, mówi że to nie problem.
Powiedzcie mi co macie w tym żelaznym zestawie? Acard, heparyne, metyle, lutka, dupek i coś jeszcze??
@nafoczka wiem że mam was. Nie wiem co prawda czy nie zrobię sobie przerwy od forum, ale póki co potrzebuje wsparcia, a wiem że mogę na was liczyć...
@AgaB33 no odzywam się, ale nie mam nic dobrego do powiedzenia :(
Eh... Mówią że do trzech razy sztuka ;(
 
Do góry