reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też po cichu się nastawiam że się uda już bo niczym czemu nie ;p na pewno będę rozczarowana jak przyjdzie @.
Haha, ja tak miałam miesiąc temu, ale mam nadzieje, ze po prostu było już po owu jak zaczęliśmy starania (16dc). Mimo wszystko jak @ przyszła, to byłam załamana. Oby za tydzień nie przyszła, bo to będzie dopiero dół :p
 
reklama
Dla mnie mega dziwne żeby brać bromergon w ciąży, szczególnie bez badania poziomu prolaktyny... No ale nie moja sprawa i nie moja ciąża więc ja decyzji podejmować nie będę. Ja brałam bromergon przed ciąża i miałam po nim odloty, także na bank bym nie brała. Ale nie wezmę też odpowiedzialności na siebie jakby coś, więc nie powiem żeby odstawiła ;) ale a pewno nie jest to stosowana praktyka
 
Dla mnie mega dziwne żeby brać bromergon w ciąży, szczególnie bez badania poziomu prolaktyny... No ale nie moja sprawa i nie moja ciąża więc ja decyzji podejmować nie będę. Ja brałam bromergon przed ciąża i miałam po nim odloty, także na bank bym nie brała. Ale nie wezmę też odpowiedzialności na siebie jakby coś, więc nie powiem żeby odstawiła ;) ale a pewno nie jest to stosowana praktyka
No dokładnie, odpowiedzialność może wziąć tylko lekarz nikt więcej.
 
Haha, ja tak miałam miesiąc temu, ale mam nadzieje, ze po prostu było już po owu jak zaczęliśmy starania (16dc). Mimo wszystko jak @ przyszła, to byłam załamana. Oby za tydzień nie przyszła, bo to będzie dopiero dół :p
Ja to już sobie wmawiam objawy ciąży mimo że jestem w połowie cyklu i dwa dni po owulacji haha xd ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja fiksuje się na ciążę ;)
Dziewczyny ja miałam podwyższona prolaktynę i biorę diostinex i jak gadałam z moim ginekologiem -pierwszym któremu na prawdę ufam a przeszłam już wielu to nawet spytałam czy jak zobaczę pozytywny test to czy lek nie zaszkodzi, powiedział że nie i spokojnie ale na pewno go odstawimy dosyć szybko. Mówił że,jego żona brała diostinex do chyba 6 tygodnia ciąży. Więc tak jak piszecie może nie bawmy się w lekarzy bo oni wiedzą lepiej (nie zawsze ale jednak;p )
 
A powiedzcie mi moze,ktoras z Was wie czy jest mozliwe zeby byla owulacja jesli we krwi jest nadal beta?? Bo wiem,ze okres pojawia sie jak osiagnie 0 lub blisko 0,a jak jest z owulacja??
 
Ja się nie znam na prolaktynie już wcale...bo jak miałam ja w końcu badać, to już byłam w ciąży. Ale moje dwie przyjaciółki, które starają się obecnie o dziecko, maja podwyższona prolaktyne i coś tak czytałysmy na ten temat... Wiem ze bromergon może powodować mnóstwo skutków ubocznych, i jego droższy odpowiednik dostinex jest uważany za bezpieczniejszy. Może by tak zaproponować koleżance ze skoro już musi brać leki na prolaktyne w ciąży (a niby się nie powinno) to niech bierze ten „lepszy” lek?
Tak tylko głośno myśle ... 🤭
ja tez miałam zawsze wysoka prolaktyne i biore od kilku miesięcy dostinex. Wyrownala mi się ładnie i czuje się po tym normalnie
 
reklama
Ja to już sobie wmawiam objawy ciąży mimo że jestem w połowie cyklu i dwa dni po owulacji haha xd ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja fiksuje się na ciążę ;)
Dziewczyny ja miałam podwyższona prolaktynę i biorę diostinex i jak gadałam z moim ginekologiem -pierwszym któremu na prawdę ufam a przeszłam już wielu to nawet spytałam czy jak zobaczę pozytywny test to czy lek nie zaszkodzi, powiedział że nie i spokojnie ale na pewno go odstawimy dosyć szybko. Mówił że,jego żona brała diostinex do chyba 6 tygodnia ciąży. Więc tak jak piszecie może nie bawmy się w lekarzy bo oni wiedzą lepiej (nie zawsze ale jednak;p )
Hahahah ja w poprzednim cyklu miałam to samo. Wkręciłam sobie objawy :D
Nie wiem czy piszesz o panu P., ale mi on tez mowil, ze jak będzie pozytywny test, to mogę jeszcze brać dostinex
 
Do góry