reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@gabrika miałam poronienie prawie calkowite wiec gin powiedziala ze wszystko powinno oczyscic sie samo i ze jest to lepszą opcją dla mnie (niby po samoistnym szybciej można dostać zielone światło na kolejne starania). Bylam tez na konsultacji w szpitalu i lekarz potwierdzil ze powinno byc ok, ale nie jest a minelo prawie 2 tygodnie dalej plamie i beta spada wolno.Jesli po kontroli w środę nic nie zmieni sie pojde do szpitala.L4 dostalam od gin na 2 tygodnie wiec w poniedziałek wracam do pracy..choc nie czuje się na siłach.
 
reklama
@gabrika po każdym zabiegu łyżeczkowania takie badanie się robi ale to nie są badania genetyczne i dziewczyny mówią że niewiele się z nich można dowiedzieć.
Ja na swoje czekam, tak jak pisałam, jestem dwa tygodnie po zabiegu, fizycznie czuję się bardzo dobrze, mogę powiedzieć że pod tym względem szybko doszłam do siebie.
 
Witam Nowe Aniolkowe mamy.....bardzo mi przykro :(

Gabrika ja poronilam 3 lata temu.....samoistnie w domu (tak doradził mi lekarz z ip....że tak będzie lepiej dla mnie)....Z jednej strony żałuję ze nie miałam zabiegu, z drugiej strony sie cieszę bo to jednak jakaś ingerencja w macicy).
O ta ciaze staraliśmy się 6 długich lat. Niestety radość trwała tylko 9 tygodni.
Po 4 miesiącach zaszlam ponownie w ciaze....teraz mam cudownego 2-letniego synka :)
Takiego CUDU życzę każdej z Was.

20170318_100112.jpg
 

Załączniki

  • 20170318_100112.jpg
    20170318_100112.jpg
    463,9 KB · Wyświetleń: 55
Sprawdziłam mam juz wyniki większości badań w internecie. Betę mam 10, czy powinna sie wyzerować? Czy taki wynik jest Ok?sprawdzę jeszcze w przyszłym tygodniu

Progesteron badałam w 18 dc z tym, ze nie wiem
Jak długi będzie bo po odstawieniu antykoncepcji miałam nieregularne cykle...

@gabrika przykro mi kochana, tez to przechodziłam ponad 2 tygodnie temu, ja zaczęłam ronić sama, ale zakończyło sie zabiegiem

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1490993843-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Jak to wygląda po zabiegu? Długo dochodziłaś do siebie?
Po zabiegu nie było najgorzej. Psychicznie ciężko było;/ to były najgorsze chwilę w moim życiu. Dobrze ze miałam wsparcie w moim partnerze dużo mi to dało. Teraz już jest lepiej. Tak jak mówią czas leczy rany. Miałam czekać 3 miesiące. Mój gin powiedział że od kwietnia na monitoring i można zaczynać. Nawet nie wiesz jaka jesteś szczęśliwa. Nawet się nie zorientujesz kiedy ten czas zleci

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny podczytuje Was troche bo ten watek jest mi bliski sama poltora roku temu poronilam sama sie oczyscilam w 8 tyg wszystko wypadlo po skurczach. Mi sie tez wydaje ze lepiej samemu sie oczyscic po lyzeczkowaniu moga byc zrosty itd.
Sciskam wszystkie mamy aniolkow.
Co do tego ze przez 2 tyg jeszcze plamisz to dobrze znaczy ze sie oczyszcza gorzej jakby tam zostalo a plamienia nie bylo.
Dziewczyny mi moja gin mowila ze w oczyszczaniu orgazm pomaga wiem ze nikomu sie nie chce seksu w takiej chwili ale mozna zrobic to samemu jak glupio by to nie zabrzmialo skurcze macicy szybciej i mocniej wypychaja zaleglosci.
Zycze Wam zeby nie dlugo i dla Was zaswiecilo sloneczko ja znow jestem w ciazy chodz juz duzo wiekszej ale strach itd pozostal i czym blizej konca coraz wiekszy trzymajcie sie ☺
 
Do góry