reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No niestety pokazała sie jedna wredna krecha... Wychodzi na to że tak bardzo bym chciała że sobie już wkrecam te objawy .... Mąż sie bedzie ze mnie smial że sobie wkrecam jak tylko jest okazja....
Tylko czemu ta wredna @ jeszcze nie przylazła...
 
reklama
@Karinettka kochana czy masz juz dzidzie? 6 miesiecy po ostatniej stracie to pewnie obserwowalas swoj cykl? Mi po stracie raz sie spozniala raz za szybko. Ale poczatki u mnie staran po stracie to na 1000% bylam pewna ze zaszlam. Ale juz mialas troche przerwy po stracie. No zdarza sie. Ale szczerze? Moze zrob bete zobacz czy jest podwyzszona bo czasem jest problem z zagniezdzeniem i takie krotkie ciaze bywaja tzn biochemiczne. Wtedy warto sprobowac z dodatkowym progesteronem albo zrobic jakies badania. W sumie nie mowilas nic o sobie, to czy zaczynacie sie znow starac:)? Nie martw sie moze to znak ze czas sie starac na calego:)
 
Nie mamy dzieci, pierwsza i druga ciaza skończyla sie poronieniem w polowie drugiego miesiąca,lekarze powiedzieli że żadnych badan nie zleca bo dwa poronienia to może być zwykly przypadek, że dopiero po trzech sie robi.... A ja po drugim byłam tak złamana że sobie że wszystkim odpuscilam....
Myśle że muszę pojsc na wizyte do gina i zaczac sie starac.... W końcu 3 lata po slubie już by fajnie było mieć swoja mała rodzinke, no i teście by sie odczepili z dogryzaniem ;)
 
Wydaje mi się, że lekarz dobrze to mierzył, bo mierzy się od czubka głowy do kości ogonowej.
Generalnie dziecko mi się wydaję, że nie było wyprostowane, bo czytałam ze po 13 tyg juz crl nie jest takie miarodajne, gdyż dziecko ma tendencję do zginania się.
w załączniku wrzucę Wam fotkę dzidzi :)
Mnie tylko martwi to, że różnica między OM a TP juz się prawie, że skorygowała, to znowu jest większa różnica, a u mnie nie ma mowy o opoznionej owulacji, bo akurat 2 dni przed byłam u lekarza prowadzącego i mówił, że lada dzien owukacja .
Jakby była ciaza większa to co innego, ale jest mniejsza. ..
Mamy z mężem prywatna opieke i wczoraj już pisałam do położnej, a mąż do mnie z tekstem, że pomyliłam lekarzy, bo powinnam napisać do psychologa. ..
Chce się cieszyć ta ciąża, ale boje się, że jak tylko zacznę się nią cieszyć to coś się stanie ...
Chyba mi psychika siada...
Gorzej jak po poronieniu. ..
Dobrze, będę pisać, nie wiedziałam, że mój los kogoś interesuje- miło mi bardzo :)
a detektora nie używam, bo raz znalazłam tetno, a raz nie, więc póki co leży w szafie :p
Mam podobno " cała masa na ścianie przedniej " wiec czytałam ze bd później i gorzej czuła ruchy dziecka...
 

Załączniki

  • 20180522_093922.jpg
    20180522_093922.jpg
    670,7 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Denerwuje się na maksa ale mam nadzieje i to wielka ze dostane dzisiaj zielone światło i tym razem się uda...:)
 
@Karinettka wkurza mnie to jak nawet lekarze nie dają wyboru zrobienia badań...i tak to my płacimy za to :/ Bardzo Ci współczuje 2 strat :*:(
Co do teściów mam podobnie...pół roku po ślubie i już głupie pytania kiedy itp. a mnie szlag trafiał, że chcemy a nie wychodzi..potem jak była strata ciąży to teksty w stylu młodzi ueszjes jesteście,albo tamta w rodzinie też straciła i szybciej doszła do siebie grrrrrr wkurza mnie to ://
@martakratka dobrze, że nerwy były zbędne.. jednak są jeszcze normalni ludzie :)
 
Wydaje mi się, że lekarz dobrze to mierzył, bo mierzy się od czubka głowy do kości ogonowej.
Generalnie dziecko mi się wydaję, że nie było wyprostowane, bo czytałam ze po 13 tyg juz crl nie jest takie miarodajne, gdyż dziecko ma tendencję do zginania się.
w załączniku wrzucę Wam fotkę dzidzi :)
Mnie tylko martwi to, że różnica między OM a TP juz się prawie, że skorygowała, to znowu jest większa różnica, a u mnie nie ma mowy o opoznionej owulacji, bo akurat 2 dni przed byłam u lekarza prowadzącego i mówił, że lada dzien owukacja .
Jakby była ciaza większa to co innego, ale jest mniejsza. ..
Mamy z mężem prywatna opieke i wczoraj już pisałam do położnej, a mąż do mnie z tekstem, że pomyliłam lekarzy, bo powinnam napisać do psychologa. ..
Chce się cieszyć ta ciąża, ale boje się, że jak tylko zacznę się nią cieszyć to coś się stanie ...
Chyba mi psychika siada...
Gorzej jak po poronieniu. ..
Dobrze, będę pisać, nie wiedziałam, że mój los kogoś interesuje- miło mi bardzo :)
a detektora nie używam, bo raz znalazłam tetno, a raz nie, więc póki co leży w szafie [emoji14]
Mam podobno " cała masa na ścianie przedniej " wiec czytałam ze bd później i gorzej czuła ruchy dziecka...
Kochana tak lekarz mógł dobrze zmierzyć ale musisz brać jedno pod uwagę. Wystarczy że lekarz przesunie o 1 mm kursor przy zaznaczanie czubka głowy lub kości ogonowek i wychodzą różnice. Nie paniki i nie nakręca się bo stres dziecku nie służy :-* i nie pisze tego po to żeby Cię zdenerwowac albo dlatego że nie rozumiem Ciebie, tylko z troski. Jest dobrze! Teraz jest czas żebyś cieszyła się z tej ciąży :-) i że swojego Malucha :-)
 
@Paulinax bardzo sie interesujemy:) jak ktos raz tu "wdepnie" to tak latwo go nie wypuscimy:) no a szczegolnie ze jestes tydz z ciaza przede mna wiec w ogole mnie ciekawi:) piekne zdjecie! Ja mysle zeby zakupic detektor i po ktorejs wizycie jak bede widziala serduszko przed chwila to bede na spokojnie sobie szukac:) ale ja mam wizyte w pt po 2 ipol tyg przerwie i jak sobie wyobrazam te wizyte..stres stres stres...baardzo sie boje mimo ze jestem naprawde dobrej mysli i sie nie stresuje no ale sie obawiam po prostu:) kurcze szkoda ze M jakos sie nie wczuwa. Tzn oni tacy sa...skoro wszystko ok i roznica paru dni ja bym sie nie przejmowala:) gratuluje bardzo:) dla spokoju mozesz w miedzyczasie pojsc do innego gina na pomiary np. Ale mysle ze wszystko pieknie naprawde:) @kb.karola90 oczywiscie kciuki trzymam:) zaniedlugo owu i testowanko;) nie martw sie, zroby nowy start:* @Karinettka caly czas wpisuje Twoj nick katerinka:D kochana to kazdej decyzja indywidualna. Ale ja bym pobadala cos przy dwoch stratach z rzedu. U mnie w stopce sa moje badania po jednej stracie. Po 3 owszem robi sie badania wtedy na nfz, ale na dobra sprawe moze wczesniej odkryc winowajce i go uspokoic. Tarczyca, prolaktyna, cukier, przeciwciala. Na profilu @nafoczka sa tez badania po poronieniu gdyby cos Cie zainteresowalo. Jakbys trafila na dobrego gina na pewno chcialby Cie troche pobadac. Ale duzo lekarzy, wiekszosc na nfz macha reka:/ glownie dlatego ze nie dadza Ci zadnego skierowania zeby zrefundowac wiec raczej odpuszczaja z jakiego jestes miasta? Moze poszukaj na necie jakiegos speca, moze byc przypadek ale 2 pod rzad to juz wyjatkowy pech, co nie watpie ze sie zdarza aczkolwiek poszukalabym winowajcy.
 
@Karinettka a z jakich rejonów Polski jesteś. Ja też uważam że 2 straty to nie może być przypadek.... Mnie mój gin też chciał to wmówić aż trafiłam do mojej gin prywatnie i dzięki niej mam Michalinę
 
reklama
@Karinettka a z jakich rejonów Polski jesteś. Ja też uważam że 2 straty to nie może być przypadek.... Mnie mój gin też chciał to wmówić aż trafiłam do mojej gin prywatnie i dzięki niej mam Michalinę
Michalina - piękne imię. I wcale tak nie uważam tylko dlatego, że ja sama mam tak na imię, hehe. Moim Rodzicom do dzisiaj dziękuję, że mi takie imię super dali :-) I jakbym miała córkę, to na pewno nazwałabym ją Michasia gdybym ja miała inne imię.
 
Do góry