reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej
ja już prawie odbobiona Wercia w szkole mieszkanko ogarnięte zupka sie gotuje kawka też już zrobiona
o 12 cytologia a potem psychiatra
Wercia jutro jedzie na wycieczkę do krainy dinozaurów i kiala jechać sama ale coś jej się zmieniło i chyba ja bedę musiała pojechać nie wiem jak to wytrzymam 50 rozwrzeszczanych dzieciaków to chyba nie dla mnie
 
Hej wszystkim.
Edytko super ze jestes:-)
Kaska 02 haha ja tez musialam jechac w zeszłym roku na taką wycieczke-radze wejs mp3 do autokaru bo niewytrzymasz..:-D:-D Tez na dinozaury u nas na lubelszczyznie 2 godziny w autokarze pełnym krzykaczy:angry::angry: Wwlasnie tak bylo...
 
Czy wy wszystkie takie senne jak ja? Kiedy pojawiają się objawy ciąży tak w ogóle? :-)

Witam wszystkich!
Ja zrobiłam test 4 tyg po @ i wtedy też byłam u lekarza -powiedział że szybko się zorientowałam -ale piersi mnie bolały i urosły takie wielkie a przez dwa tygodnie spałam jak niedźwiedź -więc chyba bardzo szybko miałam te objawy
 
reklama
Do góry