reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Agamemnon nauczyłam się kieszonki i kangurka:) a chustę mam bawełnianą plecioną skośnie ( czy jakoś tak). Ja chustę dostałam od koleżanki co dwójkę wynosiła, a mi się skapnęła. Generalnie po warsztatach nawet mi się spodobało:) Ale zobaczymy czy będę z tego korzystać tak na dłuższą metę:) Wiązania okazały się proste, jak M wróci popróbuję w domu i może zrobi mi jakieś fotki:)

Asia powiem Ci napewno, bo ja mam powiększoną lordozę i też jestem właśnie pełna obaw nosić ją dłużej, bo to już mały klocuszek:)

Dzisiaj na kursie były 4 dziewczynki 5-6tydzień życia i one były takie kruszynki, a Zosia to juz przy nich konkretny miała rozmiar:) Jutro ją z ciekawości zważymy u lekarza:)

Cyntia nie przejmuj się tym stanem zapalnym, jak okaże się, że coś jest pojedziecie do szpitala na przeleczenie antybiotykiem, ale nie martw się na zapas, bo jak nie ma innych objawów to pewnie wasz pediatra Was znowu straszy. Trzymam kciuki, oby to znowu było tylko straszenie Was.

MamaToemczka to Ty pisałaś o znajomych... ja też odczuwam brak dorosłych, M pracuje ostatnio do późnych wieczorów i cholera tylko warsztaty, sklep i sąsiadki zostają, bo inni pracują. A ostatnio to sami jeszcze się wyłączyliśmy, co by Zosi kwarantannę zastosować. Więc mam cholerny brak dorosłych. Chociaż w tym tygodniu to nie narzekam:) Warsztaty w we wtorek, dzisiaj, a jutro ja poprowadzę Shantala, więc nie narzekam:) Oby tylko M zaczął wracać o normalnych porach to już byłoby pięknie:)

Asia piękne zdjęcie z brzuszkiem:)
 
mamaTiA ja lubię Twoje big posty :-p zwykle się przy nich uśmieję, także ani się waż skracać :-p

agamemnon co do wit. D - powinna być suplementowana przez cały rok, nawet przez dorosłych, trudno ją przedawkować, Polska pod kątem nasłonecznienia zaliczana jest do krajów północnych i żeby nie było konieczności jej brania, to przez cały rok chociaż przez 20min dziennie powinno się wystawić na słońce ręce lub nogi, co u nas jest niemożliwe... nie ważne, że jest w mm, lepiej podawać... przepraszam za wymądrzanie, ale jest naprawdę istotna w rozwoju nie tylko kośćca, ale też np. ukł. nerwowego... ja polecam Devikap, jest na receptę, ale to chyba jedna z lepszych wit. D :happy2:


Dziewczynki ja dziś na chwilę, bo wszyscy jesteśmy w domku i trochę roboty mam :* miłego wieczoru :*
 
Dzieki Asia za przypomnienie. U mnie ostatnio spadek formy wieczne zmeczenie i dalej mi non stop niedobrze.

Ludzik, MamaTiA ja tez tylko w domu tyle ze z dwulatkiem, wiec zero kontaktu z dorosłymi. Tyle ze moj em wraca kolo 17 wiec tyle dobrze, ale nie mam kolezanek bo wszystkie powyjezdzaly.
 
Asia ja mam w tej ciazy non stop mdłości i zgage.
Z synkiem tylko mi dokuczało w ostatnim miesiacu a teraz cały czas.
Benefica ja tez daje synkowi Devicap i moja pediatra tez jest zdania zeby podawac, no chyba ze jest sie na wczasach i codziennie na plazy.
 
znow po przerwie i znow nadrabianie... powiem wam ze jak bylam u gin z tym plamieniem to mnie zupelnie nic nie zmartwilo, nawet bylam zadowolona. potem zaczelam czytac w internecie, dowiedzialam sie ze dziecko jest za male, a to lozysko to moze byc wielki problem jak sie nie przesunie i sie troche zestresowalam:sorry2: co do lozyska to kolezanka mi mowila, ze powinnam lezec w domu a nie chodzic do pracy, chociaz nadal chodze, bo gin nie miala nic przeciwko. bardziej martwi mnie rozmiar maluszka, bo poza tym to ja nie przybralam jeszcze na wadze i sie zastanawiam czy go nie glodze i dlatego on taki malutki :confused:

Marchew dzieki! rozjasnilas mi ta sprawe bardzo! czyli mowisz, ze to Polskie dzieci sa nadzwyczaj duze? ;-)

Mona tez mialas problem z lozyskiem? jakie mialas zalecenia? podnioslo sie z czasem?
Cyntia dzieki za link i dzieki za informacje ze u mamyTomeczka lozysko sie podnioslo, dobrze wiedziec :tak: ale sie ciesze ze Tobie tak mamy pobyt sie udal! oby z tym moczem jednak bylo ok! ale az sie wkurzylam, ze Cie kolezanka straszy :dry:
wanda no to jak do wiosny bedziesz tak o siebie dbala to w kwietniu przy pierwszym podejsciu sie uda ;-)

Grzanka a wyslesz mi zdjecie tej chusty, ktora masz na sprzedaz? moze bym sie skusila :tak:

mamoTomeczka dzieki! a co to znaczy ze musze bardzo na siebie uwazac, jakie mialas zalecenia?
kasik oby jednak nie bylo zle,a po porodzie was mala zaskoczy! widac po historii mamyTomeczka, ze moze byc bezproblemowo :-)
miss witamy! rozgosc sie ;-) wyslij do malusiolki termin porodu itp. to Cie dopisze do listy.
 
reklama
Susel wrzuce na zamkniety foty, bo w wiadomosci nie moge.

A tym, ze maluszek jest mniejszy sie nie przejmuj. Lenka tez dlugo byla mniejsza i niby malo przyrastala na poczatku a urodzila sie zdrowa i z waga 3220:) a ja na poczatku chudlam i dopiero chyba jak bylam w czwartym miesiacu to troche przybralam i wszystko bylo ok:)

Ludzik a gdzie Ty bylas na warsztatach z chusty? Czy przypadkiem w akademii chustonoszenia lulamy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry