reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

aaa.. dziękuję bardzo :-) jestem zupełną świerzynką w pisaniu na forum :-) ale stwierdziłam że takie forum to extra sprawa :-) miejmy nadzieje że w krótce nasze gorno się powiększy i powymieniamy sie doświadczeniami :-)
 
reklama
No więc jestem po wizycie....
Pogadaliśmy, wstępnie umówiliśmy się na b. prenatalne pod koniec lipca:-D
A teraz....
Za tydzień znów wizyta....
Tydzień się zgadza, dzidzia ma 1,5cm. Niestety nie znaleźliśmy serduszka ani na dopplerze nie widać żadnych przepływów krwi....
Załamka totalna;/
 
U mnie też Aniu załamka totalna :-(
Wyobraźcie sobie dziewczyny że po raz kolejny zostałam wystawiona do wiatru przez ginekologa :-/ jak się tylko dowiedziałam ze jestem w ciązy 9 maja 2011 roku zadzwoniłam do Pani ginekolog do której chodziłam i usłyszałam, że niestety ale muszę sobie znalaźć innego ginekologa bo ta Pani nie ma kompletnie miejsca, ok myslę sobie bywa znajde sobie kogoś innego kto poprowadzi ciążę.
Pani Doktor Endokrynolog poleciła mi pewnego Pana doktora kóry jest ponoć "świetny" i pracuje w szpitalu w ZG, udałam sie do niego na wizytę oczywiscie wizytę prywatną bo tylko tak chodzę i wszystko ok, miałam przyjść dzisiaj na kolejną wizytę (11 tydzień ciąży) aby oczywiscie sprawdzić czy wszystko ok. Czekałam na tą wizytę 5 tygodni zastanawiająć sie po drodze nad wieloma rzeczami bo mam kilka wątpliwości już nie wspominając o tym ze mam niedoczynność tarczycy.
Dzisiaj w sumie przez przypadek dowiedziałam się że Pan doktor mnie nie przyjmnie bo UWAGA! uczy się do egzaminu (świetnie), a na moje pytanie to kiedy mnie przyjmie Pani na recepcji powiedziała że tego nie wie :-(.
Jestem rozżalona na cały świat tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i chciałabym mieć fachową opiekę, a jak widać na załączonym obrazku nawet chodząc prywatnie nie ma się pewności że tak bedzie... ;-( za chwilkę kolejna akcja pod tytułem " w poszukiwaniu ginekologa z prawdziwego zdarzenia" jestem już tą sytuacją zmeczona. Czy naprawdę nie ma lekarzy z powołania ?! ;-(
 
Tak Aneczko dostałam właśnie namiar na Dr Sandeckiego i do Dr Labera dużo dobrych słów słyszałam o Dr Laberze i w pierwszej kolejności udam się do niego jak nie wyjdzie to Dr Sandecki jest drugi na mojej liście :-) mam nadzieję że trafię w końcu na kogoś odpowiedzialnego, mam dzisiaj okropny dzień :-(

Aneczko czyżbys też była w 11 tygodniu ciąży ? ;-) ja mam termin na 16 stycznia 2012 :-)
 
mi z miesiączki wychodzi termin porodu na 16 stycznia 2012 może urodzimy w tym samym czasie ;-)

a odnośnie wizyty....

Cudem z pomocą koleżanki dostałam się do Dr Labera na 18 lipca (HURAAAA!!!) normalny termin na wrzesień, tak więc się udało.
Wprawdzie 3 tygodnie czekania ale poczekam z wiara w to że w końcu znajde dobrego ginekologa :-) zabieram się do pracy bo kupaaa roboty.

Pozdrawiam wszystkie kobitki które czekają na ten najważniejszy dzień w zyciu :-)
 
Kasia ze tak wtrace sie:p do egzaminu Sandecki sie uczy? Dziwne ze tak sie stalo chodzilam do niego jestem bardzo zadowolona wszystko fajnie tlumaczy no i w szpitalu inaczej patrza:) U Labera bylam na usg 3d bardzo mily lekarz ale w szpitalu kilka osob na niego sie zalilo i kilka znajomych moich no i drogi dosyc :) powodzenia wszystkim w czasie ciazy:)
 
Karolq8 - nie nie Dr Sandecki ;-) zupełnie inny ginekolog kóry jest młody i jeszcze się dokształca. No cóż nie będę na sobie testowała takich "wydarzeń" bo póki co wybór ginekologów jakiś jest i nie będe sie narazała na tego typu wydarzenia. Mam nadzieję że teraz juz będzie lepiej bo troszkę nerwów miałam z tego powodu. Pozdawiam kobitki :-)
 
reklama
Witam wszystkie cięzaróweczki :) chciała bym sie dopisac do Waszego forum, mieszkam w Zielonej Górze, termin mam co prawda na 25 grudnia, ale mam nadzieje przenosic maeństwo do stycznia hihi:p
 
Do góry