reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Paula Gin sprawdza to wszystko co piszesz na zwykłym usg, ale typowe badania wykonuje się u specjalisty. Wszystko jest sprawdzane na jednej wizycie plus badanie krwi.

Ja z brzuchem???Hmmm na razie to zastanawiam się nad jedynakiem, ale może jak zła passa finansowa pójdzie w cholerę to kto wie:)
 
reklama
Ja z Laurą genetyczne miałam na zwykłym USG:-) i też wszystko widział, pokazywał, mówił, tłumaczył:-)
Nie wyrobie chyba dziś w szkole;/.... Ząb mnie boli.....
Lece się szykować:-)
 
Dziewczyny witajcie! Przepraszam, ze tak długo nic nie pisałam (nie chciałam zapeszyć) Mam dobre wieści, Ba! Rewelacyjne! Fasolce już bije serducho :-) Termin porodu mam na 13 luty 2012. Jej, jaka jestem happy :-D Co u Was ? Może się spotkamy w szkole rodzenia? Co Wy na to ? Całuje Was i głasku głasku w brzuszki :-)
 
Ja jeszcze tydzień i będę mogła powiedzieć coś więcej:-)
Gratuluje i ciesze się razem z Wami:-)
Ja do szkoły rodzenia się niestety nie wybieram:-) Z Laurą nie chodziłam a i tak chwalili nas, że jakbyśmy byli:-)
Wiem, że to ciekawe doświadczenie, poznaje się wiele innych matek itp:-) ale.... no właśnie:-D
A spotykać się można na spacerkach:-) Jak już urodzimy:-)
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie :-)

jaki to piekny czas dla nas nastał :-) Rok 2012 to będzie REWOLUCJA dla nas wszystkich :-)
Ja mam termin na 16.01.2012 i juz się nie mogę doczekać maluszka na świecie.
Ta myśl że w moim brzuszku rośnie mały człowiek jest niesamowita...

Pozdrawiam Zielonogórzanki :-)
 
reklama
Do góry