reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co jesc, a czego nie

to jak tak to leć koga tylko zabierz jakiś niezbędnik i solidnie uzupełniona apteczkę tak na odstraszenie wszystkiego :laugh:
 
reklama
Po przeczytaniu tego wątku stoję w sklepie i pół godziny zastanawiam się co mogłabym zjeść... A wszystko na co mam największą ochotę - JEST NIEDOZWOLONE... no pięknie. A taki serek pleśniowy to mi się już śni po nocach :laugh: .
 
ten pleśniowy to wybitnie niezdrowy więc spróbuj mniej niezdrowego jak topiony albo żółty ;D

ja właśnie gotuję zupkę pieczarkową a na drugie pieczeń mniam idę pichcić bo niedłługo moje słońce wraca :laugh:
 
koga, ja bym chyba też wybrała wakacje gdzieś bliżej. Raz, że lot długi i męczący, ale bardziej by mnie niepokoiło, że tak i jedzonko całkiem inne (można się nabawić roztroju żołądka, bo nieprzyzywczajony), i inne obyczaje i kultura, no i strasznie daleko, w razie hospitalizacji - wielki kłopot.
Ale, jak jesteś odważna, to leć i ciesz się każdą chwilą :)
 
pytia - nie wiem czy to odwaga - obawiam się że raczej lekkomyślność :mad:, mam nadzieję że nie będę żałowała tej decyzji. Ja po prostu od ponad roku nie miałam urlopu - żadnego - i straszną gonitwę w pracy i potrzebuję odpoczynku.
Najlepiej to bym odpoczeła w górach - ale to jest z oczywistych względów wykluczone, a jak mam jechać na jakąś wycieczkę po to żeby jechać to szlag mnie trafi że wyrzucam pieniądze. A Meksyk planowaliśmy od roku ....
No nic - planuję zabrać całą aptekę leków na wszelki wypadek - tylko co ja mogę brać????
 
woda utlenona, spirytus salicylowy, no-spa- rozkurczowo, pyrosal- na ptrzeziębienia i gorączkę, paracetamol-ból i gorączka, węgiel leczniczy- w razie biegunki (tego bym trochę wzięła), szałwia w torebkach-płukanie gardła, rumianek w torebkach- przeciwzapalny, mieta w torebkach-niestrawność, tantum verde-ból gardła, stodal-syrop homeopatyczny na kaszel, sterimar-nawilżacz do nosa, azucalen -bardzo polecam to środek z rumianku i szałwi stężony rozrabia się w wodzie i w razie infekcji sromu i pochwy świetny do podmywania-mi po nim szybko przechodziło, jakieś plastry, bandaż , dużo chusteczek do rąk nawilżanych i takich do higieny intymnej, nie wiem jaka tam pogoda bo może jakiś filtr do skóry


kurczę ja bym poleciała wyżej tam faceci mają nawyt strasznego macania cudzoziemek łapią za tyłki i biusty i wszędzie gdzie się da, w metrze są osobne wagony dla kobiet i mężczyzn ale wtedy łatwo się zgubić, znajomą w hotelu pogryzły pluskwy a że jest alergiczką wylądowała na tydzień w szpitalu

nie wiem co tam jeszce do tej apteczki zastanowię się a LACTACYD- DO HIGIENY INTYMNEJ-rewelka
 
reklama
Koga jesli mialaby zaplanowana wycieczke i czulabym sie tak jak sie teraz czuje to chyba bym sie wybrala. Lot jest dlugi ale brzuszek jeszcze nie bedzie przeszkadzal az tak bardzo.
Klopotliwa i meczaca moze byc zmiana czasu i klimatu.
Najwazniejsze zeby pic tylko butelkowana wode, ja za kazdym razem jak przylatuje do Polski mam klopoty z zoladkiem bo flora bakteryjna jest inna. Spraw sobie tez jakis kapelusz, wez krem z filtrem i smaruj sie kilka razy dziennie-kiedys w lutym bylam na Puerto Rico i spieklam sie na raka- najgorsze ze nie mialalm kapelusika i spalilam skore na ...przedzialku.


 
Do góry