Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
). np moja pediatra konsultowalam to jeszcze z jedym lekarzem odradzaja dawac zupki ze slowiczkow....nie wiem czemu ale stanowcza mowia nie.A co do gotowania na parze nie mam zielonego pojecia, ja gotuje codziennie chociaz mam ochote zaczac robic papusiu na dwa dni

a trzeba? chyba tluszczyk jest potrzebny co?a jakie maselko?dla dzieciaczkow specjalne?
myslalam ze za duzo ale poczytalam i sie uspokoilam...
.....wypil tylko 60 ml mleka. No i postanowilam ratowac sie czym sie da
......dałam mu banana...normalnego rozgniatałam widelcem
.....zjadł prawie całego
.....pomimo tego ze jakies malutkie kawałeczki zostały bo tylko widelcem - jadl bardzo ładnie.
No i masełko albo oliwe z oliwek ponoc trzeba dawac do tych zupek - ja mam i oliwe i masło - osełkowe, bo sami tez takiego używamy.

Ja kupilam, fajnie wygląda, ale ma mleko (jak to jogurt ;-);-)), a nie wiem, jak Natala z tą swoją dziwną nietolerancją mleka zareaguje. Może sprobuję dać w weekend, zobaczymy, czy jej zasmakuje...
