reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Pewnie że nie ma co przesadzac ani w jedną ani w drugą stronę
Jak dziecko się rwie do chodzenia czy wstawania to przecież nie można mu zakazać. Bardziej chodzi o to by dziecka na siłę nie sadzać jak jest bardziej wiotkie.
Moją Olą sadzam na troszke i jestem przy niej a ona i tak po jakimś czasie przewraca się na brzuch i koniec - to dla niej najlepsza pozycja jak na razie.
 
Maja tez bardzo lubi stac,i stoi sztywno,a czasem podkurcza nogi i prostuje-takie jakby podskoki robi:-)
 
Moja Ola się zaśmiewa z reklamy bebiko i znalazłam na youtobe dzieci śmiejące się i mała też się do nich uśmiechała
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dqfVi3kE5IQ]YouTube - Reklama Bebiko[/ame]
 
Olga przed swietami nauczyla sie bawic w "nie nie nie"
Ja mowie jej ze nie wolno a ona kiwa glowa na nie...Czesto do niej zagadujemya odpowoedz jest jedna - glowa kiwa na nie. Smiechu jest z tego co niemiara:-D
 
Ostatnio w nocy ciągle nasz pies nas budzi i szczeka nam pod oknem i Filipo nauczył się go naśladować i jak się pytam jak robi piesek to on robi smieszny dziobek i mówi:Hauuuu:-D:tak:
Mój Filipo nadal stacjonarny czyli do raczkowania się nie bierze ale przekręca się wokół własnej osi, a to już coś:-D
 
A Maja dzis smiesznie mlaskala jezykiem o podniebienie,cos jak:kla-kla-kla:-)Strasznie jej sie to podobalo:-)
 
reklama
Bogna urządziła nam dziś w nocy koncert jazzowy - zachrypniętym głosem "śpiewała" - bla bla bla,da da da,la la la,ba ba ba :-)

Natalce slicznie w niebieskim:-D
Maciusiu jak to mozliwe?zabkow masz najwiecej i chyba pierwszy bedziesz chodzil:tak:
Dziewczyny wszystkie mi ladnie napisalyscie o basenie i juz wiem chociaz jak to ma wygladac ja nie mam zadnej grupy zajeciowej bedziemy chodzic indywidualnie i chyba najpierw sprobuje sie nie kapac tylko popatrze ewentualnie zrobie zdjecia,a R zajmie sie Mania w wodzie a potem jak nabiore wprawy to i ja sie zamocze:-D

my też chodzimy sami (coć są grupy dla dzieci) - Krzymek ładnie pływa w rękawkach i szaleje w wodzie, Bognie też się podoba choc jest bardziej ostrozna (ale z nią później zaczęliśmy chodzić)

Lorcia ja to w ogole nic nie piosze bo moj Wojtek to 100 lat za murzynami. Nie mowi nic tylko brrr prrr , od czasu do czasu agu.. troszke pelza, turla sie i siedzi pewnie ale nic wiecej . A jest tych wczesniejszych czerwcowych dzieciaczkow bo z 1 .

Bogna jest z maja a turlanie opanowała całkiem niedawno ;-); poza tym siedzi porządnie, gada tak jak wyżej napisałam, pełza, ładnie manipuluję rączkami - już przestałam się przejmować - dziewczyna ma swój rytm :tak:

p.s.nie wiem jak napisać jednego posta z kilkoma cytatami, więc Agusiu lub Magdziarko - czy możecie połączyć moje posty??thx!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry