reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Pati_1994

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
I bym się bardziej tej wersji trzymała:yes:
Jesteśmy bardzo podobnie ja 23+4. Najgorsze że jest jeszcze trochę do końca i trzeba się męczyć. Dziś zapomniałam zmierzyć cukier po zupie:hmm:
Ja w ciągu dnia już aż tak nie mierze non stop bo od ponad 2 miesięcy nie miałam w ciągu dnia żadnych przekroczeń, wiec mierze albo np co 2 dzień albo np jakiś jeden pomiar dziennie no i oczywiście codziennie rano

reklama

Ewna4

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja w ciągu dnia już aż tak nie mierze non stop bo od ponad 2 miesięcy nie miałam w ciągu dnia żadnych przekroczeń, wiec mierze albo np co 2 dzień albo np jakiś jeden pomiar dziennie no i oczywiście codziennie rano
To jaki masz cukier w ciągu dnia. I po jakim czasie mierzysz

Ewna4

Rozwiązania
0
Czy któraś z was ma skoki cukru? Dziś godzinę po obiedzie czuję że mi słabo a serce wali jak szalone. Mierze a tu 197. Myślicie że to od tego? (Dodam że cierpię na nerwice. ) Nie wiedziałam co robić więc zaczęłam chodzić po domu i pić wodę , cukier spada. Już nie mogę,aż się popłakałam z tej bezsilnosci. A to dopiero 24tc

Karola.F

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Już 22 j, ciekawe kiedy się unormuje. Najgorsze że problem tylko na czczo, po posilkach nie mam przekroczeń. Wkurza mnie to że dietę trzymam, cukry ok a rano wkurzona bo za wysoko...
Spokojnie ja obecnie mam 28tc i do tego 26jednostek insuliny na noc. W dzień wszystko w normie wręcz idealnie a te na czczo rosną i rosną. Dostałam skierowanie do szpitala na piątek na ustalenie dawki insuliny. Prawdopodobnie urodzę troszkę wcześniej.

Ewna4

Rozwiązania
0
Spokojnie ja obecnie mam 28tc i do tego 26jednostek insuliny na noc. W dzień wszystko w normie wręcz idealnie a te na czczo rosną i rosną. Dostałam skierowanie do szpitala na piątek na ustalenie dawki insuliny. Prawdopodobnie urodzę troszkę wcześniej.
Kurde ja mam podobnie. Teraz mam 12j na noc a cukier coraz większy na czczo. Nawet się zastanawiałam czy nie opuścić że 2 dawek żeby zobaczyć jaki będzie cukier. Ja obecnie 24tc. Mam mieć CC tydzień przed terminem.
Skąd przekonanie że urodzisz wcześniej?
Choć jak teraz patrzę to 2 znajome co były na insulinie w ciąży urodziły wcześniej. Jedna nawet w karetce bo nie zdążyli dojechać do szpitala

Karola.F

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kurde ja mam podobnie. Teraz mam 12j na noc a cukier coraz większy na czczo. Nawet się zastanawiałam czy nie opuścić że 2 dawek żeby zobaczyć jaki będzie cukier. Ja obecnie 24tc. Mam mieć CC tydzień przed terminem.
Skąd przekonanie że urodzisz wcześniej?
Choć jak teraz patrzę to 2 znajome co były na insulinie w ciąży urodziły wcześniej. Jedna nawet w karetce bo nie zdążyli dojechać do szpitala
Tzn jak dla mnie to nie muszę rodzic wcześniej. Lekarze tylko tak mówią ze ciąże na insulinie kończy się szybciej. Nie wiem ile w tym prawdy ale od dziś leżę w szpitalu na patologii ciąży wiec dowiem się więcej pewnie

reklama

ilona2701

Miasto
Wola
Rozwiązania
1
Tzn jak dla mnie to nie muszę rodzic wcześniej. Lekarze tylko tak mówią ze ciąże na insulinie kończy się szybciej. Nie wiem ile w tym prawdy ale od dziś leżę w szpitalu na patologii ciąży wiec dowiem się więcej pewnie
Ja brałam insulinę wieczorem, co prawda tylko 5 jednostek a urodziłam 4 dni po terminie

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019