reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej dziewczyny, ja juz urodzilam dokladnie wczoraj o 23 57, porod miak byc wywolywany sle o dziwo zaczal sie sam, zaczelam rodzic silami natury ale niestety moj syn bym za duzy i mimo 10 cm rozwarcia nie mogl spasc w kanal rodny i zrobili mi cesarke. Mlody wazy 4310 i ma 60 cm duzy chlopak z niego. Na razie go widzialam tylko minutke poniewaz po cesarskim cieciu nie moga mi przywiesc teraz, taka jestem obolala. Nie wiem na razie nic jak on w ogole z cukrami i czy wszystko wporzadku ale mam nadzieje ze zdrowy i silny z niego chlopak. Trzymam dziewczyny za Was wszystkie mocno kciuki zeby dzieciaczki były zdrowe i cukry w normie. 😀
Gratuluję!!!
 
reklama
Gratuluję kobieto teraz odpoczywaj A młodym za chwilę się nacieszysz
Hej dziewczyny, ja juz urodzilam dokladnie wczoraj o 23 57, porod miak byc wywolywany sle o dziwo zaczal sie sam, zaczelam rodzic silami natury ale niestety moj syn bym za duzy i mimo 10 cm rozwarcia nie mogl spasc w kanal rodny i zrobili mi cesarke. Mlody wazy 4310 i ma 60 cm duzy chlopak z niego. Na razie go widzialam tylko minutke poniewaz po cesarskim cieciu nie moga mi przywiesc teraz, taka jestem obolala. Nie wiem na razie nic jak on w ogole z cukrami i czy wszystko wporzadku ale mam nadzieje ze zdrowy i silny z niego chlopak. Trzymam dziewczyny za Was wszystkie mocno kciuki zeby dzieciaczki były zdrowe i cukry w normie. [emoji3]
 
Witajcie dolaczam do Was z cukrzyca ciazowa moj wynik na czczo to 93.6 po 1h 183 po 2h 136. Za tydzien mam miec diete a teraz sama probuje z glukometrem ale tragiczne mi idzie po sniadaniu 147 a po 2 sniadaniu 129 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Witajcie dolaczam do Was z cukrzyca ciazowa moj wynik na czczo to 93.6 po 1h 183 po 2h 136. Za tydzien mam miec diete a teraz sama probuje z glukometrem ale tragiczne mi idzie po sniadaniu 147 a po 2 sniadaniu 129 [emoji2356][emoji2356]
Początki są trudne witamy w klubie słodkich mam na pewno pierwszy podejrzany po śniadaniu to chleb musisz znaleźć coś co tobie nie podniesie tak cukru
 
Witaj tylko problem jest taki ze chleb podnosi platki owsiane tez a nawet kasza gryczana 155🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Co Ty Jadasz na sniadania ?
Spróbuj jajecznicę. Ja dodatkowo jem warzywa świeże. Albo ogórek albo Pomidor 😊
Wiem, że jajecznica nie codziennie, bo tak się nie da.
Wczoraj np zrobiłam sobie jogurtowe placuszki tylko na mące żytniej i erytrolu. I cukier 94 :)
 
Ja normalnie dwie kanapki Plus warzywa Ale mam chleb graham z piekarni cymes który mi nie ponosi kombinacje robię na kolację parówki jajka w różnych postaciach sałatki z jakimś tam ryżem z obiadu bo mogę tylko ewentualnie jedną kromkę
Witaj tylko problem jest taki ze chleb podnosi platki owsiane tez a nawet kasza gryczana 155[emoji2356][emoji2356][emoji2356] Co Ty Jadasz na sniadania ?
 
Niestety ja nie opanowałam cukrów na czczo I lekarka włączyła mi insulinę nocna 🙁 Nie taki diabeł straszny jak to malują ale dzięki temu mieszczą się w normie
 
reklama
Do góry