reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Margo gratuluje synka :p Chłopaki sa super :D
Wyjazd moge przełożyć, jutro ide do lekarza, prywatnie bo w przychodni dzis byłam i wiecej tam nie pójdę ;/ Teraz mały juz spi od 19 i gorączki nie ma. Zobaczymy jak nocka :(
 
reklama
no proszę, w końcu po całym dniu znalazłam chwilę na zajrzenie na forum a tu takie wieści! sylwia gratuluję! szybko poszło :) super, że mały już jest z Wami i wszystko jest dobrze :):) szybkiego powrotu do domu :)

aga , lucalew dziękuję za linki :)

gosik ojj :( mam nadzieję, że szybko sobie z gorączką poradzicie i mały wróci szybko do zdrowia!!

margo ​gratuluję synusia :):)
 
Sylwia no widzisz dobrze czulas :D gratulacje :) moja urodzona rano dopiero w nocy chciala tak naprawde jesc i wkurzala sie bo nie bylo co :) od drugiej doby juz sie mleko pojawilo to wcinala :) ale tez bardzo duzo spala :)
 
Sylwia gratulujeee i super ze z synkiem wszystko dobrze. Przeslij fote ciocia co by mogly podziwiac.

Margo gratuluje synka. Tez myslalam ze bedzie dziewczynka a tu synek wyszedl ale i tak jestem szczesliwa :-)

Gosik zdrowka dla synka.
 
Lucalew
U mnie parka bedzie...tylko co ja zrobie z cala szafa sukienek po Malej??? :D Ale z chlopca sie bardzo ciesze, bo bardzo chcialam chlopczyka :) U mnie w rodzinie zadnych chlopakow nie bylo wiec to nowe doswiadczenie i wyzwanie :D



Ja odebralam wyniki morfologii. Wyglada na anemie, hb 8,7. W labo mam zawsze glukoze na czczo ponizej 70 a na gluko 90 :/ O co chodzi??? No i ketony standardowo 50..:/
 
Margo moze jeszcze bedzie kiedys jeszcze jedna dziewczynka ;-)

Co do wynikow z lab a glukometru to z tego co pamietam to dopuszczalna jest jakas roznica 20 czy 30 tylko nie pamietam czy procent czy jednostek.

Ja biore teraz Szelazo zalecone przez moja ginke bo tez mi zelazo poszlo w dol takze polecam.
 
Luca
W pt wizyta, na pewno cos dostane...pewnie Sorbifer, bo w I ciazy ladnie na niego szlam. A ten pomiar z labo bardziej wiarygodny? Ja chce przynajmniej trojke :) a najfajniej 11 ;) Raz ogladalam program o takich wielodzietnych rodzinach i sie zakochalam :)) no ale chyba za pozno sie wzielam do roboty :)
 
Margo - gratulacje synka :) u mnie w brzuchu tez chłopak, a mam trzyletnia córeczkę :) jestem juz po segregowaniu ciuszków i niewiele mam takich nie dziewczecych ;)

Ja dzisiaj naczczo 88, wiec nareszcie poniżej 90. Ale wczoraj po kolacji znowu 137 :( dziewczyny ile na raz można zjeść chleba?
 
reklama
Witam:-)

Przyznam się bez bicia ze niestety was nie podczytuje z 2dzieci jest co robić i jeszcze chce maksymalnie wykorzystać czas kiedy Gabrysia jest taka mala ze starszakiem tak mi szybko minęło. Wykorzystujemy również pogodę i chodzimy na długie spacery:-)

I najważniejsze wczoraj robiłam glukozę i nie mam cukrzycy uff kamień z serca:-)

Pozdrawiam zdrówka dla dzieci i powodzenia w diecie szybkich porodów!;-)
 
Do góry