reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Mam pytanie- czy odkąd macie cukrzycę ciążową musicie w związku z nią chodzić częściej na wizyty do ginekologa? Dziś i tak pojadę/zadzwonię do swojej poradni spytać o wcześniejszy termin wizyty, ale pytam Was z czystej ciekawości ;) u mnie cukier póki co w normie, jutro idę na kontrolę do diabetologa.
 
reklama
Mam pytanie- czy odkąd macie cukrzycę ciążową musicie w związku z nią chodzić częściej na wizyty do ginekologa? Dziś i tak pojadę/zadzwonię do swojej poradni spytać o wcześniejszy termin wizyty, ale pytam Was z czystej ciekawości ;) u mnie cukier póki co w normie, jutro idę na kontrolę do diabetologa.
Ja mam wizyty normalnie co 4 tyg :)
 
Mam pytanie- czy odkąd macie cukrzycę ciążową musicie w związku z nią chodzić częściej na wizyty do ginekologa? Dziś i tak pojadę/zadzwonię do swojej poradni spytać o wcześniejszy termin wizyty, ale pytam Was z czystej ciekawości ;) u mnie cukier póki co w normie, jutro idę na kontrolę do diabetologa.
Ja nie chodzę częściej z tego powodu do ginekologa
 
Hej jestem tu nowa :) W końcu udało mi się znaleźć forum żeby uzyskać trochę wsparcia. Jestem w 22 tc i stosuje dietę od 2 tygodni. Cukry w ciągu dnia są w normie jedynie na czczo niezależnie od tego co jem przed snem 94-100. Jak radzicie sobie z zachciankami? Co do słodyczy jestem w stanie sobie odmówić niestety gorzej jest z chipsami. ..
 
Hej jestem tu nowa :) W końcu udało mi się znaleźć forum żeby uzyskać trochę wsparcia. Jestem w 22 tc i stosuje dietę od 2 tygodni. Cukry w ciągu dnia są w normie jedynie na czczo niezależnie od tego co jem przed snem 94-100. Jak radzicie sobie z zachciankami? Co do słodyczy jestem w stanie sobie odmówić niestety gorzej jest z chipsami. ..
Hej :-) :) co do zachcianek to wiadomo że ciągnie do nich ale jak wiem że nie mogę to nawet nie patrzę w ich strone, a czasem jest ciężko jak domownicy jedzą ;) cukry na czczo masz cały czas powyżej normy?
 
Hej jestem tu nowa :) W końcu udało mi się znaleźć forum żeby uzyskać trochę wsparcia. Jestem w 22 tc i stosuje dietę od 2 tygodni. Cukry w ciągu dnia są w normie jedynie na czczo niezależnie od tego co jem przed snem 94-100. Jak radzicie sobie z zachciankami? Co do słodyczy jestem w stanie sobie odmówić niestety gorzej jest z chipsami. ..
Hej, co do zachcianek to ja czasami nie potrafie sobie odmowic [emoji57] tylko ja nigdy nie mam problemu z cukrem po jedzeniu, zawsze jest w normie. U mnie problem byl tak jak u ciebie na czczo ale ostatnie 3tyg trzymaja sie w normie mniej niz 90 i w sumie nie wiem dlaczego bo nic innego niz wczesniej nie jem ani nie robie [emoji848]
 
reklama
Hej, co do zachcianek to ja czasami nie potrafie sobie odmowic [emoji57] tylko ja nigdy nie mam problemu z cukrem po jedzeniu, zawsze jest w normie. U mnie problem byl tak jak u ciebie na czczo ale ostatnie 3tyg trzymaja sie w normie mniej niz 90 i w sumie nie wiem dlaczego bo nic innego niz wczesniej nie jem ani nie robie [emoji848]

No właśnie ja tez nie wiem czemu są w normie. Tym bardziej ze wieczorem pozwolilam sobie na chipsy które dość późno jadłam bo po 23 a rano cukier w normie. A jak trzymam się diety to są są wysokie... nie mam pojęcia czym to idzie. A też masz taki problem ze wagi nie przybywa?
 
Do góry