reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Czyli co z tym moim pierwszym fit śniadaniem nie tak waszym zdaniem ? Kawę zostawiamy w spokoju bo to mój poranny Bóg;) pewnie trzeba było zjeść bez kiełbasy;p ale ja mam tyle dziś ruchu, że może nic mi nie będzie. Każda z Nas jest inna i tak jak piszecie trzeba eksperyment na sobie robić;) póki co będziecie moim vademecum wiedzy. I teraz ok 11 co powinnam zjeść?
 
reklama
Ja wczoraj zgrzeszyłam z pierogami ruskimi i cukier miałam 147 więc znowu w poniedziałek będę się tłumaczyć [emoji6]
 
Dzien dobry, ja juz po mini sniadanku i popijam kawe. Za wczesnie zrobilam, wiec wliczylam ja wlasnie do posilku.
Kiepsko sie czuje, mam jednak nadzieje ze nie wplynie to ma moje cukry dzisiaj.
 
Ja po śniadanku cukier 116 a pozwoliłam sobie na bułeczki i jeszcze jajka zmieszałam z kechupem i majonezem. Do tego herbatka melisa z lawendą od liptona na gorzko. Przyzwyczaiłam się do gorzkiej herbaty i kawy szybciej niż myślałam i teraz jak smakuję herbatę córki to mam wrażenie że sam miód [emoji14]. Po mału przymierzam się do kawki i gniazdka a na obiad rosołek dziś [emoji39]
20190329_084651.jpeg
 
Czyli co z tym moim pierwszym fit śniadaniem nie tak waszym zdaniem ? Kawę zostawiamy w spokoju bo to mój poranny Bóg;) pewnie trzeba było zjeść bez kiełbasy;p ale ja mam tyle dziś ruchu, że może nic mi nie będzie. Każda z Nas jest inna i tak jak piszecie trzeba eksperyment na sobie robić;) póki co będziecie moim vademecum wiedzy. I teraz ok 11 co powinnam zjeść?
Właśnie kiełbasa ma większych szansę byc ok niż np. pieczywo, ale to wszystko zalezy od organizmu i pory dnia :-)
Obserwuj na razie, czy po jakimś posiłku Cię nie muli, nie masz zjazdów energii itp.
Czasami cukier potrafi skakać po mięsie, jajkach albo nabiale, podczas gdy standardowo raczej najbardziej szkodliwe są jakieś kluchy, makarony itd.
 
Ja dopiero śniadanie jem i cukier na czczo 5.4(97) u nas norma ale jedwo ledwo :/
U mnie juz ponad norme by bylo, 5.3 to norma.
Właśnie kiełbasa ma większych szansę byc ok niż np. pieczywo, ale to wszystko zalezy od organizmu i pory dnia :-)
Obserwuj na razie, czy po jakimś posiłku Cię nie muli, nie masz zjazdów energii itp.
Czasami cukier potrafi skakać po mięsie, jajkach albo nabiale, podczas gdy standardowo raczej najbardziej szkodliwe są jakieś kluchy, makarony itd.
A ja zauwazylam dziwna rzecz, kiedy jem wedline produkowana w UK to cukier mam w normie. Polska wedlinka (nie kielbaska) dziala na mnie jak weglowodany, az zastanawiam sie co oni tam dodaja.

Cukier po sniadaniu ok, ale zjadlam dosc malo. W sumie nie jestem glodna przez ta chorobe.
 
U mnie juz ponad norme by bylo, 5.3 to norma. A ja zauwazylam dziwna rzecz, kiedy jem wedline produkowana w UK to cukier mam w normie. Polska wedlinka (nie kielbaska) dziala na mnie jak weglowodany, az zastanawiam sie co oni tam dodaja.

Cukier po sniadaniu ok, ale zjadlam dosc malo. W sumie nie jestem glodna przez ta chorobe.
U mnie norma do 5.5
Duza ilość wędlin w UK nie ma dodatku cukru (dextrose). Ja polskiej wędliny nie lubię bo nawet jak mięso nie smakuje
 
reklama
Do góry