reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
No i z tą kolacją to bym dyskutowała. Ja w ogóle nie jem nabiału na kolację tylko kanapkę z wędliną. I zjadam najpóźniej 20.30 bo chodzę szybko spać a cukry w normie rano ,więc na każdego działa co innego [emoji4]
No ja chodzę spać 22-23 ostatnio. Więc w sumie podobnie pewnie wyjdzie. Cukier na czczo co raz wyzszy ale położna mi dziś powiedziała, że póki nie skoczy pod 99 to nie trzeba insuliny. Zobaczymy co powie diabetolog. Ale naskrobałyście [emoji12]
 
Czyli co z tym moim pierwszym fit śniadaniem nie tak waszym zdaniem ? Kawę zostawiamy w spokoju bo to mój poranny Bóg;) pewnie trzeba było zjeść bez kiełbasy;p ale ja mam tyle dziś ruchu, że może nic mi nie będzie. Każda z Nas jest inna i tak jak piszecie trzeba eksperyment na sobie robić;) póki co będziecie moim vademecum wiedzy. I teraz ok 11 co powinnam zjeść?
Kiełbasa sama w sobie MOŻE być zła. Chyba, że to jakaś chudziutka, np. drobiowa i taka, która naprawdę ma mięso w mięsie.
 
U mnie jakoś tak jest ze jednego dnia pasi a następnego już nie. A na śniadanie jem to samo praktycznie dzień w dzień.
A herbatę z mlekiem lubię [emoji23]
Ja pilam tylko w szpitalu po urodzeniu Julki, ale tam bez mleka nie dalo sie wypic. Teraz zabiore ze soba cytryne[emoji16]
 
reklama
Do góry