reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ćwiczymy !!!!!

melduje sie ze już ćwiczyłam!!!gagaz tymi brzuszkami to troche przegiełaś ::)
30 na pierwszy raz-no chyba nas chcesz wykonczyć!!!!ciekawe jak jutro moje zakwasy dadza znać to sie pewnie z łożka nie zwleke...
arabella ty to masz kondyche ,nie to co ja :p
 
reklama
Nie moge sie zmusic, zeby cwiczyc ten zestaw. Dla mnie takie brzuszki itepe to zupełny bezsens i nuuuuuuda. nic na to nie poradze. Ale jednego GAGA dokanalas, ćwiczyc będę - dla własnej przyjemnosci i dla zdrowia. Ale tak, jak lubie. Czyli wróce do calenatksu. POprzednio w miesiac z balerona przeistoczyłam sie z laske. Mam nadzieje, że teraz tez zadziała. Ta gimnastyka jest spokojna i pozwla mi się zrelaksowac natomiast takie brzuszki to tylko adrenaline we mnie wyzwalają....

NO I TERAZ PROSZE O POMOC. Nigdzie nie moge znalesc zestawów calanetiksu. POprzednie zgubilam przy przeprowadzkach :(
Może namówie jeszcze kogos na taka spokojna - ale BARDZO SKUTECZNĄ forme kształtowania figóry?
 
zuzaczku każde ćwiczenie jest dobre, a jeśli cię wkurza to nie ma sensu :) ale ja z przyjemnością zapoznam się z twoimi ćwiczeniami, jak tak rzuciłam hop siup żeby Was i siebie zmobilizować, :)
 
No co jest?NIkt nie ćwiczy?ja melduje ze dziś już zaliczyłam. ale zakwasy to ja mam..oj mam....
O calanetiksie slyszałam duzo dobrego ale niestety nic na ten temat nie mam a szkoda...
 
ja ćwiczę ćwiczę twardo i mam nadzieje ze przezwycięże swój słomiany zapał !!
A zakwasy tez mam uuuuuuuu
 
No a ja Wam kibicuję z lampką martini w dłoni. U mnie waga ani drgnie. Aerobik poszedł w kąt. No, może od jutra zacznę z Wami. :DAle skądże, obiecałam mężowi kolację z winkiem, więc raczej aerobik odpada, no chyba , że taki przyjemniejszy ,łóżkowy, to chętnie. ;D ;D
 
anda jak z mężem bara bara to ćwiczenia masz zalicznone ;D.

Ja jeszcze poćwiczę, trochę zakwasów mam :p.
 
No ,no dziewczyny a ja sobie nie odpuszczam-pełna mobilizacja :D
NO może dziś wyjatkowo , ale tylko dlatego że mąż mnie namawia na bara bara ::) >:D
wiec nie bede sie opierać!!! :p
 
reklama
Do góry