azile29
Czerwcowa mama'08
My to juz Kasiu zapomniałysmy te nasze porody 7 lat temu..kiedy to było. Juz dobrze nie pamiętam tego bólu..i też myślę, że skoro wtedy dałam radę to i teraz tak będzie. I tej wersji się trzymam.![]()
No no magdziarko u mnie to też minęło od ostatniego 5 i pół roku, ale ja mam miłe wspomnienia co do porodów. Więc nie wiem dlaczeko mam ten lęk.
. Może to emocje przedporodowe, a później zapomne o tym.