reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Faktycznie Irka masz rację, wcieło ten watek:confused:
Imiona bardzo ładne, ale rzeczywiscie masz problem skoro kazdy chce inne imie. Może po prostu trzeba "dorobić" sobie dzieciaczków do tych imion, wtedy kazdy będzie zadowolony ;-):-D
 
reklama
Chyba jestem slepa bo nie widze watku o imionach. W kazdym razie my mamy problem dla synka imie było wybrane juz od 7 lat a dla kolejnej corki nie mozemy sie zdecydowac. Ja chce Ige, maz Matylde a nasza najstarsza stwierdziła ze jej sie podoba Jagoda.


ha mam podobny problem, tylko my jeszcze płci nie znamy, jak dobrze pójdzie to juz we wtorek,:-) i jakby byla dziewczynka to bym chciała Matyldę, a jak chlopak to moze Mateusz


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]



 
Witajcie

margarytka zrobilam ta karpatke, ale albo ja cos zle zrobilam,bo krem taki jakis jak do napoleonki, jakos go tak malo, ... w smaku w porzadku, ale nie przypomina z tym kremem karpatki, wole jednak krówke

dziewczyny czy wy macie problem z kregoslupem:confused:, czasami takmnie lapie taki bol ze ani w prawo ani w lewo, placze i czekam az sie bede mogla ruszyc, lekarz mi powiedzial , ze moze byc tylko gorzej, jak mnie teraz tak boli, boje sie w trackie porodu taki ucisk na kregoslup mnie wykonczy :baffled:

m.linijka.i.200.jpg




Kurcze nie strasz bo ja tez tak mam normalnie koszmar najbardziej boli w okolicach kości lędźwiowej ...i nic nie pomaga ;(

A my wczoraj spedziliśmy milusi wieczór uśmiałam sie do łez z tej sesji czekam az mąż znajdzie natchnienie i przejrzy zdjecia część juz widziałam i normalnie sie przeraźiłam wygladam jak podwójny wielorybek Duzo pracy przedemna po porodzie ;(
 
Kurcze nie strasz bo ja tez tak mam normalnie koszmar najbardziej boli w okolicach kości lędźwiowej ...i nic nie pomaga ;(

Mnie tez kregoslup bardzo boli. :-( Jeszcze tydzien temu bolal po wysilku tylko, a teraz nie ma znaczenia, boli, wczoraj jak bylam na zakupach to nie moglam chodzic w pewnym momencie, musialam odwolac spotkanie kolezanka z tego powodu. Eh. :-(
 
Kurcze nie strasz bo ja tez tak mam normalnie koszmar najbardziej boli w okolicach kości lędźwiowej ...i nic nie pomaga ;(

Agata ja sama sie boje, bol taki, , ze ci swieczki w oczach momentalnie staja, i gin. mi powiedział, ze teraz to nawet ortopeda nie pomoże, bo lekow zadnych nie da i zdjecia nie zrobi. fakt ze od malego mam wade kregoslupa, ale nie sadzialam ze ciaza wpłynie na pogorszenie, i tez boje sie sama gdzies wyjsc, bo jak mnie zlapie :baffled:

jak to sie bedzie pogaraszalo to nie wiem czy dam rade urodzic normalnie,

m.linijka.i.200.jpg
[/url]


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tacjana Dasz rade dasz nawet nie mysl inaczej ja rodziłam 3 razy i wiem co to jest i za zadne skarby świata nie chiałabym cesarki oczywiście jezeli bedzie takie zalecenie lekarza z powodu zagrozenia zycia to oczywiscie przyjmę z pokorą
 
Kurcze nie strasz bo ja tez tak mam normalnie koszmar najbardziej boli w okolicach kości lędźwiowej ...i nic nie pomaga ;(



Agata mnie tez boli kregosłup chyba, najgorzej to noc co 10 min rzucam sie z boku na bok ulezec nie moge w jednej pozycji dłuzej niz pare minut masakra mój mezulek wogóle sie nie wysypia ze mna .....mówi zebym chociaz co godzine sie rzucała ale tak co chwilke ech...dla mnie tez to jest strasznie meczące.Nie moge juz od jakiegos czasu przespac spokojnie nocy.W dzien to jeszcze ujdzie ale noc.....KOSZMAR dla nas oboje.Biedne te chłopy nasze.

Pozdrawiam ciepło:-)

A tak jeszcze chciałam zapytac bo niewiem jak zacytowac tylko kawałek czyjegos posta?
Jakbym chciała z całego posta zaznaczyc tylko jedno zdanie i odpisac na kawałek a nie na całego posta?? Próbowałam ale jakos mi nie wychodzi tak jak wam:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej, a ja głosuję za Jagódką, na dżwięk takiego imienia trudno sie nie usmiechnąć ;)

A kregosłup mnie dosłownie wykańcza. Jak jestem w domu i troche leżę, trochę się ruszam, to jest ok...ale w pracy wyć mi się chce. Wystarczy, że dłużej postoję i ból mnie trzyma cały dzień, nie moge sie obrócić, promieniuje do biodra i posladka. Zamówiłam sobie płyte z cwiczeniami dla ciężarówek i zapisałam się na wodna gimnastyke, ale to dopiero od kwietnia... Powinnam dostac na to zwolnienie, ale moja durna połozna nawet mi skierowania do lekarza nie chce dać.....Jak ja czasem mam dosyc tego kraju..............
 
Do góry