reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Ewcia niestety nic na temat tego wózka nie wiem, ale fajnie się nazywa:-D:-D
Ale ja bym nie kupowała wózka 3w1. Lepiej kupić 2w1 i dokupić osobno fotelik samochodowy, kierując się rankingiem dotyczącym bezpieczeństwa fotelików samochodowych.

Pytanie do dziewczyn, które już wyruszyły na spacery i mają Jedo. Jak się sprawuje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem ze styczniówek i mam pytanie czy któraś z Was zetknęła się z tą firmą i takim oto wózeczkiem?

WOZKI 3W1 WOZEK - GONDOLA + SPACEROWKA + FOTELIK (1068418320) - Aukcje internetowe Allegro

Ewcia wozek rzeczywiscie jest bardzo ladny, ale Zdec ma racje co do kupna wozka 2w1 i dokupienia fotelika. My tez kierowalismy sie testami bezpieczenstwa i wybralismy fotelik MaxiCosi. Tak nam tez podpowiadal sprzedawca. Fotelik Jedo ktory byl do naszego wozka mial chyba dwie gwiazdki na 5, a ten MaxiCosi ktory kupilismy ma 4 gwiazdki na 5 w testach bezpieczenstwa.

Ewcia niestety nic na temat tego wózka nie wiem, ale fajnie się nazywa:-D:-D
Ale ja bym nie kupowała wózka 3w1. Lepiej kupić 2w1 i dokupić osobno fotelik samochodowy, kierując się rankingiem dotyczącym bezpieczeństwa fotelików samochodowych.

Pytanie do dziewczyn, które już wyruszyły na spacery i mają Jedo. Jak się sprawuje?

Zdec ja jeszcze sie na spacer nie wybralam bo Julka uparcie siedzi w brzuszku :) ale kolezanka ktora niedawno rodzila ma taki sam wozek jak ja czyli Jedo Bartatina i chwalila go bardzo. Szczegolnie jak chodzi po naszych nierownych chodnikach to przez to ze wozek jest na pasach znacznie lepiej sie prowadzi - miekko i nie szarpie tak. Dla wygody dzidzi to wazne.
 
Zdec ja jeszcze sie na spacer nie wybralam bo Julka uparcie siedzi w brzuszku :) ale kolezanka ktora niedawno rodzila ma taki sam wozek jak ja czyli Jedo Bartatina i chwalila go bardzo. Szczegolnie jak chodzi po naszych nierownych chodnikach to przez to ze wozek jest na pasach znacznie lepiej sie prowadzi - miekko i nie szarpie tak. Dla wygody dzidzi to wazne.

ja mam też taki i nie mogę doczekać sie, żeby go wypróbować ...
ale fajnie, że są dobre opinie ;)
 
Dziewczyny, czy w tym Fyn'ie też przepina się budkę?
Miałam się wybrać do sklepu obejrzeć wózki raz jeszcze, ale samochodu brak, a ja jakoś lenia mam. Popatrzyłam na necie, że ten Fyn to nawet lepiej wygląda iż Bartatina. No i gondolkę ma duuużą, a właśnie o to mi chodziło
 
ja tak! jedo fyn bardzo lekko sie prowadzi po naszych dziurawych chodnikach. jak na razie na plus bez problemów.
 
Mój X-Lander też spisuje się bardzo dobrze:tak::tak:, jedyny szkopuł to taki, że mieszkam na 3,5 piętrze bez windy i wnoszenie wózka to nie taka łatwa sprawa:no:
 
reklama
Do góry