reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
ja mam tako warrior i niby ma wieksza gondolke niz tako jumper a nasz Maxymilian juz sie w niej nie miescil i od tygodnia ma zalozona spacerowke.Ogolnie wozeczek,super,polecam,miekki,obrotny i bardzo latwy w prowadzeniu
 
To niestety wada wszystkich wozkow :-( Zawsze mozna spuscic troche powietrza z kolek jak sie jedzie po wielkich wertepach...
nie wszystkiech. ja mam jedo fyn 4ds i jest super...jak na razie. gondola duza,kolka skretne, prowadzia sie jak po masle, resory super.mam bezposrednie porownanie z enzo espiro-podrobki chyba xlandera, i moj jest lzejszy,obrotniejszy,latwiejszy i przyjemniejszy w prowadzeniu,ma wiekszy kosz i w ogole caly jest lepszy.na razie nie mam zadnych zastrzezen.:)
 
U nas tez kroluje x-lander xa :-) Nie psuje sie, nie skrzypi, kolka latwo sie zdejmuje. Jezdzimy po wertepach i przynajmniej mam pewnosc, ze nie zepsuje mi sie w polowie drogi. Gondolka jest w miare standardowa jesli chodzi o rozmiar. Przesadzilam niedawno moja mala do spacerowki, bo w gondolce bylo za goraco. Spacerowka jest lzejsza i bardziej przewiewna. Minusami mojej jest to, ze nie rozklada sie calkiem na plasko (ale do jazdy w czasie czuwania i tak podnosze siedzenie zeby dziecko moglo sie rozgladac) i daszek mozna tylko rozlozyc ale nie mozna go calego opuscic tak, zeby zaslonic slonce swiecace wprost na buzie dziecka (czyli daszek zaslania od slonca tylko gdy slonce swieci nam w plecy albo jest nad nami) - wtedy potrzebna jest parasolka.

jeśli chodzi o daszek w spacerówce to u mnie można opuścić niżej, odpina się zamek na budce. o tym że nie rozkłada się na płasko słyszałam przed zakupem, ale ja mam wersję limitowaną i można ją opuścić na płasko, chyba w wersji 2010 też tak jest.
wadą jest to że spacerówka tylko w jednym kierunku może być zamontowana, ale z drugiej strony jak dzieciaczka przekładamy do spacerówki to on już na nas nie chce patrzeć, woli oglądać świat:-p
 
wadą jest to że spacerówka tylko w jednym kierunku może być zamontowana, ale z drugiej strony jak dzieciaczka przekładamy do spacerówki to on już na nas nie chce patrzeć, woli oglądać świat:-p

Mysle, ze dla mnie pierwszy raz ze spacerowka byl trudniejszy emocjonalnie niz dla mojej coreczki ;-)
 
a ile ma Twoja córeczka?bo suwaczki masz sprzeczne bo data 17.04 nie wskazuje na ponad 4miesiące...ogólnie szybko ją przesadziłaś do spacerówki, ważne że jej się podoba:-)

Moja ma tyle ile pokazuje suwaczek. Wysle Ci pw ;-) Ona juz sie ledwo miesci w gondolce, wiec trzeba bylo sie zebrac i ja przesadzic. W spacerowce ma fajniej, bo teraz w budzie w gondolce robi sie goraco. Poza tym ona lubi sie troche rozgladac, wiec troche sie w glebokim wozku nudzila.
 
reklama
Do góry