reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dori wiem fisher price!!!!mamy ten sam gust:)) w ciechanowie jest za 219:)))
 
reklama
wlasnie Dori czytalam Twoj wpis na temat szpitali-chyba:))ja tez robilam USG na krakowskim i wlasnie tam jade na powtorke 12 grudnia zeby sie dowiedziec o serduszko no i oczywiscie o plec dziecka:))kolezanki polecaly mi jeszcze doktora Roszkowskiego ale niestety numer ktory dostalam jest nieaktualny a na krakowskim jest naprawde mila obsluga
 
Ja tez zachorowalam na latajace misie Fisher Price :) Juz prawie bylam zdecydowana na zakup na allegro (mozna kupic nowa za okolo 160-170 PLN), ale kolezanka powiedziala mi, ze podobno poszczegolne egzemplarze graja rozne melodyjki - niektore bardzo przyjemne - odglosy natury itp., a niektore podobno koszmarki.
Zamierzam wybrac sie do jakiegos dobrego sklepy z zabawkami i to sprawdzic bo ja myslalam, ze w kazdej karuzeli jest kilka melodyjek do wyboru. Jak bede cos wiedziala to dam znac. A co do Smyka, to chyba tam wlasnie ta karuzela jest najdrozsza... Znalazlam ja w niezlej cenie w internetowym sklepie z zabawkami:
http://www.ebaja.pl/product_info.php?products_id=689&osCsid=9e2d551632c9d4b9acb3ccd4c3c0c063
widzialam tez w tesco za okolo 200-220 PLN.
 
Ja tel do prof Roszkowskiego znalazłam gdzieś na forum więc chyba nie zrobię nic złego jak go tu podam: 616 13 87 tylko nie wiem czy jest aktualny.
Anek@ piowiedz czy miałaś nagrywaną wtedy płytkę z badania na Krakowskim Przedmieściu? Bo ja mam jakiś problem i mi nie odbiera. Dzwoniłam dzisiaj i się dowiadywałam i pani powiedziała że jak bedzie jakiś problem to mi ją nagraja jeszcze raz, tylko nie wiem czy to tylko u mnie tak czy może to się zdarza. W każdym razie jutro się tam wybieram
 
Dori u mnie tez pluta nie ruszyla w dvd ani u moich rodzicow. Dopiero obejrzalam film jak wgralam plyte na kompa. Teraz jak bede to sie dopytam o co chodzi, a jak Ty bedziesz cos wiecej wiedziec w tym temacie to napisz bede wdzieczna.
Ewcia zapytam sie w sklepie co do tych melodyjek, podobno jest piec ale pojecia nie mam jakie-a moze faktycznie lepiej wczesniej wiedziec zeby pozniej nie miec przykrej niespodzianki jak sie kupi:))
Wlasnie sie dowiedzialam ze spada mi poziom IgG w badaniu na toxo!!!!!kamien spadl mi z serca.
 
Ha zapomnialam! jak bylam po skierowanie na badania w przychodni to lekarz ktory mi wypisywal-ginekolog poloznik stwierdzil na zrobione przeze mnie badania USG3D/4D no tak pani z Warszawy a tam teraz taka moda panuje-chyba nie ma pani na co pieniedzy wydawac przeciez w 30 tygodniu ma pani nastepne(stare) usg. Wiecie nie wiem o mnie bardziej zdenerwowalo sam tekst tego lekarza czy to ze ginekolog nie zna wartosci takich badan? przeciez to nie jest jakis tam bajer. Dobrze ze moj lekarz prowadzacy ma wiecej wiedzy bo on sie ucieszyl, tylko ze jego skierowania sa z prywatnego gabinetu i musze sobie je przepisywac na "panstwowe" druczki. Po 12 pojde do przychodni i sie zlosliwie pochwale ze znowu wydalam bez potrzeby pieniadze na zbedne badanie:)))
 
niestety ludzie nawet po studiach bywają ograniczeni ;)
już sobie wymyśliłam kącik dla malucha :) tylko na kolorek mebelków się nie moge zdecydować... biel czy brąz??? do mojego obecnego pokoju pasował by kolor biały... do samego zakupu jeszcze dużo czasu :) ale najważniejsze, że jest już jakiś wstępny plan i taka karuzela by ślicznie pasowała do łóżeczka i dzidzia miałaby czym oko nacieszyć :) (na coś takiego to będe namawiać przyszłych dziadków, albo ciocie -moją siostre) :D chyba poraz pierwszy w życiu nie czekam na "gwiazdke" :) najpierw zawsze było czekanie na prezenty, później na ich kupowanie, a teraz czekam na styczeń i dzidziusiowo-zakupowe szaleństwo :)
 
Ja juz sie zdecydowalam na brazowe lozeczko i niebieska posciel w kazdym razie taka jest wersja na ten tydzien do nastepnej wizyty w sklepie. :laugh: Masz racje Kosmi ze zmienia sie hierarchia waznosci w zyciu, ja juz sie nie moge doczekac 12 zeby sie dowiedziec czy z dzidzia wszystko dobrze no i czy rosnie nam Kacperek czy moze Maja, ale chyba mam wrazenie ze to chlopczyk, jakies wewnetrzne przekonanie co jest o tyle dziwne ze ja chcialam dziewczynke. Prezenty a i owszem ale juz dla dziecka:))tylko do skarpety schowam dopiero za rok:((a czerwona skarpete z losiem juz mam!!!!!
 
Anek@ byłam dzisiaj dowiedzieć się co z płytką. Okazuje się, że jeśli chodzi o DVD to musi być takie bardzo dobre i nowoczesne z możliwością odtwarzania plików divix. A u mnie nawet w kompie nie ruszyła ale okazuje się że mam chyba za stare oprogramowanie, bo jak lekarz włożył ją do swojego to grała więc teraz muszę uaktualnić system, żeby pooglądac malucha.
 
reklama
Dori ja wlasnie mam DVD z mozliwoscia odtwarzania divix-ów i tez nie ruszylo a na komputerze poszlo na programie AllPLAYER V2.X. Nie wiem jak u Ciebie ale ja mam trzy krociutkie moze po 20 sekund sekwencje i troche jestem zawiedziona, bo nie mam dzwieku(ale moze nie mozna bylo nagrac) jak bije serduszko slyszalam jedynie w gabinecie-zobacze moze tym razem jak zapytam to nagraja.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry