reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
A prywatnie? Nie powinno być raczej problemu z dostaniem się, a koszt kilkudziesięciu złotych. ;)
No właśnie prywatnie próbuję się dostać. Pierwszeństwo mają wymazy na covid. Umawianie innych badań telefonicznie, a nie odbierają. Ginekologa zresztą też mam prywatnie bo na NFZ nie chcą podjąć się prowadzenia, przez to, że mam trombofilie. A dzisiaj po południu zrobiłam drugi test dla pewności i myślę, że jak najbardziej jest ciąża.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210212-204451_Gallery.jpg
    Screenshot_20210212-204451_Gallery.jpg
    233,2 KB · Wyświetleń: 320
Tu już zdecydowanie coś widać
No właśnie prywatnie próbuję się dostać. Pierwszeństwo mają wymazy na covid. Umawianie innych badań telefonicznie, a nie odbierają. Ginekologa zresztą też mam prywatnie bo na NFZ nie chcą podjąć się prowadzenia, przez to, że mam trombofilie. A dzisiaj po południu zrobiłam drugi test dla pewności i myślę, że jak najbardziej jest ciąża.
 
No właśnie prywatnie próbuję się dostać. Pierwszeństwo mają wymazy na covid. Umawianie innych badań telefonicznie, a nie odbierają. Ginekologa zresztą też mam prywatnie bo na NFZ nie chcą podjąć się prowadzenia, przez to, że mam trombofilie. A dzisiaj po południu zrobiłam drugi test dla pewności i myślę, że jak najbardziej jest ciąża.
No tak tu już widac? Bierzesz jakies leki? Acard lub heparyna skoro masz trombofilie?
 
No właśnie prywatnie próbuję się dostać. Pierwszeństwo mają wymazy na covid. Umawianie innych badań telefonicznie, a nie odbierają. Ginekologa zresztą też mam prywatnie bo na NFZ nie chcą podjąć się prowadzenia, przez to, że mam trombofilie. A dzisiaj po południu zrobiłam drugi test dla pewności i myślę, że jak najbardziej jest ciąża.

Widać coś, jeśli test robiony po południu to tym bardziej myślę że to na 100% ciąża :) Gratuluję! ☺️
 
reklama
Do góry