Thea.
Wrześniowe mamy'06
Czy któraś z Was była z dzidzią u neurologa? Bo my dostałyśmy skierowanie na ostatniej wizycie u pediatry i właściwie nawet nie powiedziała dlaczego? hmm... już nie wiem co myśleć i trochę się martwię, a wizyta dopiero w połowie lutego i na dodatek prywatnie (na fundusz bym czekała 3 miesiące).

u nas to profilaktyka wiec moze Wasz neurolog tez
pediatra nic nie mówił , daję tylko po kropelce Devikapu