reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Dzidziusiowe zachcianki

reklama
Akurat sciegna czy wymiona to nie jest nic zlego- tam sa wazne dla organizmu skladniki. Czy wy uwazacie ze jakikolwiek miesozerca moglby wyzyc tylko na samym pieknym miesku? Zaraz by sie przebialczyl, dostarczylby za duzo fosforu i koniec piesni. Tak naprawde skora, sciegna czy wnetrznosci to bardzo cenne pozywienie (chociaz jak dla mnie malo smaczne), wiec to ze parowki sie m.in. z tego robi czy dodaje sie to do kielbas to nic zlego. Najgorsze w wiekszosc wedlin (i parowkach i kielbasach) jest to ze pakuja tam mase paskudnej chemi ( te wszystkie konserwanty, polepszacze smaku, zagestniki, itd.), no i cukier (po co daja cukier do miesa???). Jesli chcecie znalezc wedline bez tych cudnych dodatkow to tylko w nielicznych specjalnych sklepach, ale taka wedlinka jest niesamowicie droga- np. kielbaska od 50 do 100 zl za kg.
 
aniiam jestem 3 rok na dietetyce i jak żyję nie śłyszałam o cennych składnikach w wymionach tj składnikach wartościowych dla nas no ale oki ;) mo że czegoś nam nie powiedzieli albo maja inne poglądy ;)
 
reklama
Do góry