reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

Ubranka są praktycznie jak nowe ,wiadomo taki maluch to nie niszczy wcale,a są to rzeczy kupowane jako nowe.Mój mężuś szalał z zakupami w Danii w firmowych sklepach np.h&m,next,name it,kaapAhl,cena minimalna to 190zł,dwie osoby już zaczęło licytować wczoraj,i jeszcze dziś dwie zaczęło obserwować,także zobaczymy za ile się sprzeda.
Ja też coś co chwila kupuje.ostatnio kupiłam Emilkowi taki komplet na allegro,no nie mogłam się oprzeć.
DISNEY SPODENKI + CZAPKA DLA CHŁOPCA ROZ 86 (581401896) - Aukcje internetowe Allegro,,
tylko wzięłam i poprosiłam żeby wysłali na adres mojej mamuśki,bo m ój Rafał śmiałby się że już na lato ubranka kupuje.No ale mi się to podobało.
Najpierw gdera że chłopaki mają więcej ubrań i lepszej jakości niż my,a później dumny jak paw chodzi jak chwalą jego synów że tak ładnie i z gustem są ubrani.W maju jak na weselu byliśmy to obaj byli w gajerkach ,tylko im marynarki zdjęłam bo cieplutko było ,ale w kościele to cały galowy strój był.
Każdy się za nimi oglądał,a szczególnie za 7 miesięcznym Emilkiem w gajerku i muszce.
Zresztą zobaczcie same,to moja rodzinka w maju 2008r.
śliczne
 
reklama
Witam w sobotni poranek:-):-):-)
NENAR-WITAJ NA FORUM :-):-)Widze zr Ty tez wyjechalas zagarnice:-)dlugo juz jestes we Wloszech???fajnie tam jest??duzo jest tam Polakow??:-)
Ale fajnie masz,WLOCHY SA PIEKNE,CHOCIAZ JESZCZE TM NIE BYLAM:-D:-Dale widzialam na zdjeciach:-D:-D
ASIULKA-oj jakby Emilek mu baka puscil;,to pewnie by sie odrazu obudzil:-D:-D:-D
 
hej kobietki!!
zaglądnę ;-) tylko na minutkę-szukam materiałów do szkoły..i tak odruchowo pierwsze co to BB:-D!!
asiulka ..ale słodko śpią;-);-);-)!!ja też mam fotki jak moje Misiaki śpią to wstawię!!bo to na prawdę przepiękny widok!!
witamy nową mamusię!!!

pokazałam Wam moją LOLKĘ- znaczy się kotkę!!jest to młoda,niespełna roczna kicia perska!!przesłodka i prze cudaczna-ale tak pokojowa i leniwa,ze w domku prawie nieodczuwalna:-)!jak śpi na oknie wyglada jak maskotka!a co do czasania...to no niestety!taki urok kudłacza!!czesanko obowiazkowe;-)
 
Witam nowy tydzień z ranka:-):-):-)!!!
wstałyście???kobietki??kawkę trzeba wypić w miłym towarzystwie:-D
 
reklama
Do góry