reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

reklama
oska!! o co chodzi?? nikt nie ma za złe, że stworzyłaś ten wątek!! no bez jaj, nie obrażaj się!!

A co do Dnia dziadków, to właśnie nie wiem co kupić... Na pewno ich odwiedzimy.... ale co damy:confused::confused::confused:
 
Hej, dziewczyny, co to za nerwy? W ogóle nie rozumiem. Moim zdaniem jest to zupełnie miły wątek. Tym bardziej, ze niektóre dzieci są pierwszymi wnukami i dla babc i dziadków jest to premierowe święto. Myślę, ze nawet jeżeli nie będziemy dawac naszym seniorom jakichś super prezentów, to tutaj możemy sie podzielic reakcjami jakie wywołały życzonka naszych dzieci. Myślę, ze będzie to bardzo wzruszające święto. A za parę lat, gdy dzieci będą mogły sie pochwalic wierszykami i laurkami, to babcie i dziadkowie rozpłyną sie zupełnie.
A co do imienin. W podstawówce miałam dwie Agnieszki w klasie rozwiązaliśmy ten problem w ten sposób, że mówiliśmy na nie "Babcie". Dziewczyny były z poczuciem humoru, wiec sie nie obrażały, a za to Dzień Babci był obchodzony bardzo hucznie.
 
O widzę, że nowy wesoły wątek :-):-D

A tak na poważnie to ja się za bardzo nie przykładam do dnia babci i dziadka, bo mam prawie dorosłe dzieci i to one odwalą całą robotę ;-) Ja im tylko podsunęłam pomysł z kalendarzem na rok ze zdjęciami dzieci. z tym, że u nas to nie będzie cały kaledarz z Oliwką. bo ja przecież mam 4 dzieci. Dobrze, że rok jest podzielny przez 4 :-D. Każde dziecko będzie miało 3 strony ze swoim zdjęciem :tak:
 
ale się ubawiłam;).Oska pewnie miała troszeczkę gorszy dzień,trzeba jej wybaczyć;)
my też kupimy kartki i jakieś czekoladki do tego
 
reklama
ja tez mam nadzieje ze nik sie tu nie obrazil i ze nadal sobie bedziemy gadac powaznie i niepowaznie:tak:;-):nerd:

co do tematu u nas tez raczej symbolicznie kartki i jakas drobnostka dla BAbci
 
Do góry