reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko dom - co działa a co jest tylko mitem?

reklama
do_ti - najlepiej białego jelenia. Ja swojego czasu na tarce dodawałam białego jelenia do prania białych firan i wybielało, dopóki nie odkryłam sody. Tak jeszcze myślę, że może papka z sody i wody i na te plamy wyłożyć i odstawić na jakiś czas.
 
Czy udało się komuś kupić sodę poza allegro w paczkach 1kg albo 5kg. Jeśli tak to gdzie, bo ja nigdzie nie widziałam, a przypuszczam, że cena byłaby podobna albo i tańsza.
 
Dziewczyny mam pytanie które może się wydać idiotyczne ale muszę je zadać. Którą stroną cytryny czyście zlewy? Od strony skórki czyli żółtej czy od tej gdzie jest miąższ?
I jeszcze jedno odnośnie tych olejków do prania - czy to są takie zwykłe olejki eteryczne jak w zielarskim sklepie czy jakieś inne???
Co do bycia eko to staram się. Od dawna stosuję wodę z octem do podłogi, kafli itp. Soda też schodzi u mnie jak ciepłe bułki. Jedyne co to te orzechy do prania jakoś do mnie nie przemawiają:no:, ale może kiedyś jak je zobaczę w sklepie to kupię na spróbowanie
 
reklama
Do góry