reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
Antar Zosieńka słodziutka i widać niczego się nie boi. Dieta rewelacja ;-)
Ja za to rosnę w zastraszającym tempie. Brzuch mam taki jak z Wercią w 6 miesiącu, a nie jem wcale dużo i staram się bardzo zdrowo. Tylko, że największą chęć mam na frytki z MC, niestety strasznie mnie po nich żołądek boli, więc są tylko tak raz na tydzień.
 
Witajcie kochane!:-)

Jejku, jakie duze te nasze dzieci! Blanka sama slodycz, Matik sliczny i czaruje tymi oczkami, Jas i Zosia fajne zawadiaki, no i Wercia wyrosla na ladna dziewczynke i wloski jakie ma ladne. A Haneczka z okienka bomba! No a Inus figurki zazdroszcze i ja! Musze sie wreszcie wziac za moja faldke brzuszna.:cool2:

Poniewaz wplynely do mnie ostatnio zazalenia, ze nie pokazuje Julianka, wklajam 3 fotki dzieci z ostatnich tygodni. Wiecej na zamknietym.
 

Załączniki

  • Julianek 4.jpg
    Julianek 4.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 83
  • Julianek 1.jpg
    Julianek 1.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 80
  • Flavia 6.jpg
    Flavia 6.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 85
ojej ale do oglądania!
inuś faktycznie, figurka super. i Jaś przystojniak:-)
antar ten uśmiech Zośki powalający:-)
agniesia ale się Wercia zmieniła! i włoski jakie długie już ma:-)
mamoflavii oj tak, dzieciaczki bardzo podobne do siebie.
justa mała gadułka z Ameli:-)
 
Mamoflavii, cudowne masz dzieciaczki i podobne jak dwie krople wody. Te uśmiechy to im chyba nigdy z twarzy nie schodzą :-)
Justa, mi się najbardziej podobało jak mówi Amelka :-) My daliśmy trochę długie imię, więc jeszcze długo zapewne go nie wypowie. Na razie jest Niunia albo Baja :-D
 
reklama
Mamoflavii ale z Julianka słodziak!! super ma te dołeczki!! buziaki w każdy z nich :)

Justa haha ..fajna ta gaduła :) ja tez chcę;))
 
Do góry