• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Sikoreczko - zdjęcia bomba! Dzieciarnia wyhasała się za wszystkie czasy pewnie :tak: My takie widoczki mamy na co dzień a niby w mieście mieszkamy :eek: Ostatnio przez moje osiedle kilka razy biegł koń sąsiadów a za nim - dwie babcie :cool2:
 
reklama
Wiesz, Bodzinka, patrzę sobie na Twoje zdjęcia z wesela i sądzę po minach i pozach twych, że niezła agentka z Ciebie....zaprzecz, jeśli się mylę.....

A niezła;-) Pod warunkiem,że mam z kim się poageńcić i znam osoby w koło:-D:-DBo jak nie to ja jezdem bardzo nieśmiała:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ach i uznam to za kompllementa;);)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to mój Diabełek
0321216155.jpg


Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x459, 53KB).

No i my na Allegro Power w M1

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x450, 118KB).

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x600, 79KB).

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x600, 61KB).

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x800, 97KB).

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x457, 57KB).
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry