Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Gustlicek cudowna ta twoja Adusia a jakie ma fajne papucie- superNo to się przypominamy i tak właśnie na dzień dzisiejszy wyglądamy;-)




Polecam basen w każdym wieku, myśmy chodzili prawie od 3 miesięcy , teraz robimy przerwę do stycznia - lutego , bo nam nie za bardzo pasuje , a potem znowu idziemy!Niuta, zdjęcie naprawdę super!!! Kiedy zaczęliście chodzić z maluszkiem na basen? Ja też mam ochotę zabrać Zosię, tylko nie wiem czy nie za późno i czy jużnie zapomniała jak sobie radzićpod wodą.
Już się za basenem stęskniłam, wcześniej byliśmy tam częstymi gośćmi, w 9miesiącu ciąży byłam i co tydzień bylismy na basenie, ratownicy się na mnie gapili dziwnie, pewnie się modlili, żebym nie zaczęła rodzić![]()