reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Weszłam zobaczyć kolejne testy a tu co LIPA🫤

Ja wysikałam dzisiaj ⏸️kreski 😱
Czytam kreski od miesiący, dopiero w listopadzie odważyłam się zapisać. Teraz początek grudnia i ostatnie dni do @, więc wkurw na cały świat czemu wszyscy dookoła mają dzieci, a ja nie. Miałam odpocząć od forum i się nie zapisywać, ale w sumie i tak czytam na bieżąco 🤣 Nawet zareagowałam na wiele postów🤣 głupia! Miałam się zapisać na jutro (7.12), ale wkurw wziął górę. Mogłabym mieć prawie dwuletnie dziecko już, lub gdybym nie poroniła ponad 3miesięczne. W ogóle w szoku jestem i przerażona jakbym wczoraj się zaczęła starać dopiero 😱🤦‍♀️ kolejny strach to bardzo kiepska sperma i na dokładkę Stary wysmarkał pozytywny test na covid w poniedziałek 😱😱🤦‍♀️ OMG
 
Ja wysikałam dzisiaj ⏸️kreski 😱
Czytam kreski od miesiący, dopiero w listopadzie odważyłam się zapisać. Teraz początek grudnia i ostatnie dni do @, więc wkurw na cały świat czemu wszyscy dookoła mają dzieci, a ja nie. Miałam odpocząć od forum i się nie zapisywać, ale w sumie i tak czytam na bieżąco 🤣 Nawet zareagowałam na wiele postów🤣 głupia! Miałam się zapisać na jutro (7.12), ale wkurw wziął górę. Mogłabym mieć prawie dwuletnie dziecko już, lub gdybym nie poroniła ponad 3miesięczne. W ogóle w szoku jestem i przerażona jakbym wczoraj się zaczęła starać dopiero 😱🤦‍♀️ kolejny strach to bardzo kiepska sperma i na dokładkę Stary wysmarkał pozytywny test na covid w poniedziałek 😱😱🤦‍♀️ OMG
Przeznaczenie, widocznie miało tak być ze zapiszesz sie prosto na mamusie a nie kreski 😅 z tego co podczytywalam sierpniówki to Bolilola mąż tez z covidem, więc nie jesteś sama 😅
 
Przeznaczenie, widocznie miało tak być ze zapiszesz sie prosto na mamusie a nie kreski 😅 z tego co podczytywalam sierpniówki to Bolilola mąż tez z covidem, więc nie jesteś sama 😅
ja się chyba nie odważę zapisać na sierpniówki za szybko. Mam deja vu totalne. Ostatnia stracona ciąża też kreski w grudniu i termin na sierpień, tylko 2 tygodnie później wszystko
 
reklama
Do góry